Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Dekar Asmalı Hayat 2. etabı Mayıs 2017'de teslim!

BAHÇELİ ev projeleri hayata geçiren Dekar Yapı, Beylikdüzü'ndeki 'Dekar Asmalı Hayat' projesi ile dikkat çekti. Dekar Asmalı Hayat projesinin 1. etabı teslim edildi. 2. etabı Mayıs 2017'de. 3. etabı ise Kasım 2017'de ev sahiplerine teslim edilecek.


BAHÇELİ ev projeleri hayata geçiren Dekar Yapı, Beylikdüzü'ndeki 'Dekar Asmalı Hayat' projesi ile dikkat çekti. Dekar Asmalı Hayat projesinin 1. etabı teslim edildi. 2. etabı Mayıs 2017'de. 3. etabı ise Kasım 2017'de ev sahiplerine teslim edilecek. Projede evlerin yüzde 85'i sahibini buldu. 78 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Dekar Aşmalı Hayat, ulaşılabilir fiyatlarla deniz manzarası ile bahçeli ev konseptini birlikte sunuyor. 3+1,4+1 ve 5+1 evlerden oluşan 7 tip konut ve ticari ünitelere sahip Dekar Asmalı Hayat'ta her türlü ihtiyaca göre bir bahçeli ev bulunuyor. 


HER EVE BAHÇE 

Dekar Asmak Hayat projesindeki bahçeli evler tek kat ya da dubleks olarak brüt 149 ile 361 metrekare aralığında bulunuyor. Toplamda 244 bahçeli evden oluşan Dekar Asmak Hayat projesinde her evin 30 ile 250 metrekare arasında değişen bahçeleri bulunuyor. Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, Beylikdüzü'nün geniş yeşil alanları, denize yakınlığı, düzenli siteleri ve sorunsuz yapılaşması nedeniyle ekonomik ve kaliteli konut almak isteyenler için cazibe merkezi haline geldiğini belirtti. 


Yeni yatırımlar ve açılan yeni hatlarla artık Beylikduzü'nden çoğu bölgeye aktarmasız ulaşımın mümkün hale geldiğine dikkat çeken Salih Kuzu, metrobüs ile beraber mesafelerin kısaldığını, 24 saat hizmet veren hat sayesinde Beylikdüzü-Zincirlikuyu arasının 60 dakika sürerken, Soğütluçeşme'ye 80 dakikada gidilebildiğini kaydetti. Salih Kuzu. "Tüm bu faktörler sonucunda Beylikdüzu ilçesi son yıllarda artarak değer kazanmakta ve İstanbul'un gözde bölgeleri arasında gösterilmektedir. Dekar Yapı olarak da bizler de bu değişimin önemli bir oyuncusu olduğumuzu gözlemliyoruz" dedi. Dekar Aşmalı Hayat'ın sosyal alanları içinde yüzme havuzu, fitness salonu, kafe, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, özel yürüyüş ve bisiklet parkurları yer alıyor. 


YATIRIM DEĞERİ YÜKSEK 

Dekar Aşmalı Hayat projesi ile birçok ailenin daha bahçeli ev sahibi olduğunu belirten Salih Kuzu. "Deniz ve maviyi buluşturduğumuz Dekar Aşmalı Hayat, hem yatırım değerinin yüksek olması, hem de insanların hayalindeki bahçeli evi uygun fiyatlarla sunması açısından bölgenin yıldızı haline geldi. Dekar Yapı'yı takip eden ve yeni projelerimizi sabırsızlıkla bekleyen bir müşteri kitlemiz var. İnsanların bahçeli ev sahibi olma isteğini görüyor, bu doğrultuda da ayrıcalıklı projeler geliştirmeye devam ediyoruz" dedi. Dekar Yapı, Bahçeşehir'de Aşmalı Evler, Dekar Aşmalı Sokaklar ile Dekar Aşmalı Bahçeler projelerini hayata geçirmişti. 


Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, ulaşılabilir fiyatla bahçeli ev yaptıklarını dile getirdi.Telefon : 0212 875 05 01

Web: www.asmalihayat.com


Hürriyet