Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Dekon Senkron'da 394 bin TL'den başlayan fiyatlarla ön satışta!

Dekon İnşaat'ın İstanbul Finans Merkezi’ne yürüme mesafesinde hayata geçirdiği Dekon Senkron'da ön talep satışları başladı..


Dekon Senkron Evleri, tek blokta 170 daireden meydana geliyor. Projede hepsi balkonlu 1+1 ve 2+1 tipte dairelere yer veriliyor. Proje, Ümraniye ve Ataşehir arasında, İstanbul Finans Merkezi’ne komşu bir konumda yer alıyor.


17 katlı olarak yükselen Dekon Senkron, Dekon İnşaat imzası taşıyor. İstanbul Finans Merkezi’nin hemen yanında konumlandırılan Dekon Senkron'da lansman öncesi satışlar yapılıyor. 


Dekon Senkron'da 1+1 daireler 394 bin TL'den, 2+1 daireler ise 561 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.


Lansmanı 9 Mart'ta yapılacak Dekon Senkron'da daire teslimlerinin ise 24 ay sonra gerçekleşmesi planlanıyor.


Projede yüzde 5 peşinat veriliyor. Aylık taksitler 1.800 TL'den başlıyor. Firma bünyesinde 48 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor.


Dekon Senkron'un ortak kullanım alanları arasında havuz, fitness center, SPA, hamam, sauna, oyun alanları ve kapalı otopark yer alıyor.


Projede bulunan 5 bin metrekarelik ticari alanda giyim mağazaları, restoranlar, kırtasiye, market yer alıyor.


Ayrıca projede Dekon Senkron sakinlerine özel konsiyerj hizmeti Desk, uçak rezervasyonundan kuru temizlemeye kadar çok geniş bir çerçevede hizmet sunuluyor.


Dekon Senkron, Avrasya Tüneli, Ümraniye-Ataşehir-Göztepe raylı sistem hattı ve metrolarla bağlantılı tüm ulaşım akslarına yakın mesafede.


Dekon Senkron Satış Ofisi

Adres: Tatlısu Mh. Yesevi Sk. No:1 Dekon Plus D:3-4-5 Ümraniye / İstanbul

Tel :0216 364 00 12

Web: http://www.dekonsenkron.comIşıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com