Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Dekon Suadiye Ametist'in ilk etabı üç ay sonra teslim!

Dekon İnşaat, Suadiye'de inşa ettiği Dekon Suadiye Ametist'i teslim etmeye hazırlanıyor. Çalışmaların tüm hızıyla sürdüğü Dekon Suadiye Ametist'in ilk etabı üç ay sonra yatırımcısıyla buluşuyor.


Dekon İnşaat, Suadiye'de inşa ettiği Dekon Suadiye Ametist'i teslim etmeye hazırlanıyor. Çalışmaların tüm hızıyla sürdüğü Dekon Suadiye Ametist'in ilk etabı üç ay sonra yatırımcısıyla buluşuyor. 


Teslime özel kampanya düzenleyen Dekon İnşaat, konutlarda yüzde 20 iskonto uyguluyor. Konutların yüzde %80'inin satıldığı projenin geri kalan kısmı ise, son yatırımcılarını bekliyor. 


Toplam üç etaptan oluşan Dekon Suadiye Ametist'te ikinci etabın kaba inşaatı devam ediyor.  Çoğunlu daire tipi olan Dekon Suadiye Ametist projesinde, dört farklı daire seçeneği bulunuyor.


2+1, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+2 çatı teras ve dubleks daire seçenekleriyle satışa sunulan evlerin metrekaresi de değişiklik gösteriyor. 2+1 daireler 90-123 metrekare, 3+1 daireler 137-178 metrekare, 3+1 dubleks daireler 153-195 metrekare, 4+2 çatı teras ve dubleks daireler ise 233-275 metrekare büyüklüğe sahip...


Modern hayatın kapılarını açan Dekon Suadiye Ametist projesinde, kaliteli bir yaşam için her şey düşünülmüş. Projede, jakuzili açık yüzme havuzunun yanı sıra fitness center, cafe, zen bahçesi, çocuk oyun odası, çocuk oyun parkı, çok amaçlı açık spor alanları, 24 saat güvenlik ve kapalı otoparka yer verildi. Ayrıca sanat galerisinin de bulunduğu projede toplantı salonu da unutulmadı. 


Suadiye'nin merkezinde yer alan Dekon Suadiye Ametist, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Bağdat caddesine 350 metre uzaklıklıkta yer alan proje, toplu taşıma araçlarına sadece 2 dakika mesafede. Ayrıca inşaatı hızla devam eden Suadiye metro istasyonunun hemen yanında,  Marmaray  Suadiye istasyonuna 2 dakikada ulaşım kolaylığı sunan Dekon Suadiye Ametist, Bostancı İDO iskelesine de 5 dakikalık mesafede yer alıyor. Ayrıca Dekon Suadiye Ametist,15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 10 dakika, FSM Köprüsü’ne 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na da araçla 20 dakikalık uzaklıkta bulunuyor. Web: www.dekonametist.com

Tel: 0216 361 02 50         

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı