Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Delmar Yapı

Elit Grand Palas projesiyle Avrupa’dan ödüllerle dönen firmadır. Delmar Yapı, inşaat ve gayrimenkul geliştirmenin yanı sıra restorasyon-renovasyon ve tesis-proje yönetimi hizmetleri de vermektedir.
Delmar Yapı’nın faaliyet alanları nelerdir?


- Anahtar Teslim İnşaat, 


- Gayrimenkul Geliştirme,

 

- Restorasyon ve Renovasyon, 

 

- Proje Yönetimi, 

 

- Tesis Yönetimi.Delmar Yapı projelerinin özellikleri nelerdir?Elit Grand Palas: Delmar Yapı imzası ile hayat bulan Elit Grand Palas projesinde daire fiyatları 185 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Mart 2013 itibariyle satışlarına yüzde 1 KDV ile devam eden projede sıfır faizle 48 ay taksitlendirme imkanı sağlanıyor...


Daire tiplerinin 1+0, 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandığı Elit Grand Palas, toplam 532 daireden oluşuyor. 10 bin 680 metrekare arsa alanına sahip projede yüzde 1 KDV uygulanıyor.


Delmar Yapı
Elit Grand Palas


İstanbul Kurtköy'de inşa edilen Elit Grand Palas Evleri, Delmar Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 130 milyon TL yatırım bedeline sahip projede yer alan dairelerin alanları 45 metrekare ile 100 metrekare arasında değişiyor.

Teslimlerin Haziran 2014 tarihinde gerçekleşmesi planlanan Kurtköy Elit Grand Palas Evleri'nde vade farksız 48 ay taksitlendirme yapılıyor. Proje, 55 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yer alıyor.


Sosyal alanları arasında;  açık/kapalı yüzme havuzu, fitness center, mini gold sahası, Türk hamamı, spa, restoran, yoga, lounge, sağlık merkezi, otopark, resepsiyon ve güvenlik hizmetinin bulunduğu Elit Grand Palas Residence'ta; 45 metrekare ile 92 metrekare arasında 1+0 daireler 185 bin TL ile 362 bin 200 TL, 65 metrekare ile 109 metrekare arasında 1+1 daireler 278 bin 770 TL ile 387 bin 400 TL arasında fiyatlarla satılıyor.


Elit Perla Palas: Elit Perla Palas projesinde konut satışları tamamlandı. Delmar Yapı ve JBS Development, LLC USA"nın ortak girişiminde yükselen proje toplam 24 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. 

Kurtköy'de yükselen projede 7 farklı tipte 208 adet suit bulunuyor. Projede yer alan konutlar 1+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. 1+1 konutlar 66-72 metrekare; 3+1 konutlar 140 metrekare şeklinde tasarlandı. Projede ayrıca 142 mağaza ve 32 kafe de bulunuyor. Projedeki konutlar Aralık 2012'de teslim edilecek. 

Elit Perla Palas"ta stüdyolar Ocak 2012 itibariyle 181 bin 500 TL ile 219 bin TL, 1+1"ler 222 bin TL ile 279 bin TL ve 3+1"ler 534 bin TL ile 540 bin TL arasında


Elit Yaşam Konakları: 88 daireden meydana gelen Elit Yaşam Konakları projesinde yer alan tüm dairelerin satışları Şubat 2013 itibariyle tamamlandı. Projede son üç daire, Kasım 2012 itibariyle 210 bin TL, 324 bin TL ve 450 bin TL satılıyordu.


İstanbul Pendik'te hayata geçirilen Elit Yaşam Konutları'nda 1+1, 3+1 ve 5+1 daire tipleri yer alıyor. Konutların alanının 68 metrekare ile 248 metrekare arasında değiştiği projede teslimler hemen gerçekleşiyor.

Delmar Yapı imzasıyla inşa edilen Elit Yaşam Evleri, 17 bin 333 metrekare alan üzerinde yer alıyor. Proje; Atlantis Alışveriş Merkezi'ne 1.5 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 5 kilometre,  Viaport Alışveriş Merkezi’ne 2 kilometre mesafede konumlanıyor.


Yüzde 82'inin yeşil alan için ayrıldığı Elit Yaşam Konakları Pendik'te yer alan tüm dairelerin satışları gerçekleşti. Projenin donatı alanları arasında; kapalı spor salonu, güneşlenme terasları, yürüyüş alanları, koşu alanları yer alıyor.


Telefon: 0216 482 70 70

Web Adresi: www.elityasamkonaklari.comDelmar Yapı hangi konularda haber oldu?Elit Grand Palas Dünya Devlerini Solladı (Milliyet Gazetesi, Aralık 2012)


Delmar Yapı Kurtköy’de hayata geçirdiği ‘Elit Grand Palas’ projesi ile dünya devlerini solladı. Dünya Gayrimenkul Oskarları olarak bilinen ve 78 ülkeden 7 binin üzerinde projenin yarıştığı International Property Awards'ta ‘Dünyanın En iyi Rezidans Projesi’ ödülünü “Elit Grand Palas” projesi ile almaya hak kazanan Delmar Yapı, yarışmada bu yıl konut  kategorisinde alınan tek ödülün sahibi ve Türkiye’de bu ödüle layık görülen tek firma oldu.

Londra’da 1995 yılından itibaren her yıl düzenlenen, Dünya  Gayrimenkul Oskarları olarak bilinen International Property Awards'ta  Delmar Yapı  toplam 11 ödül alarak yarışmaya damgasını vurup kırılamayacak bir rekor elde etti.


European Property Awards yarışma tarihinde tek seferde 10 ödül alarak bir ilke imza atan Delmar Yapı bu rekoru ile Türkiye ve  Avrupa’yı dünya premierinde temsil etme hakkı kazandı. Ödül jürisinde yalnızca mimarların değil, sektör liderleri ve yatırım uzmanlarının da bulunduğu International Property Awards yarışmasında da Delmar Yapı, ”Elit Grand Palas” projesi ile Türkiye’yi ve Avrupa’yı gururla temsil etmeyi başardı. Yarışmanın dünya premierinde de European Property Awards’ta olduğu gibi ‘Elit Grand Palas’ ile ilgi odağı olan Delmar Yapı ‘Konut kategorisinde’ ‘Dünyanın En İyi Rezidans Projesi’ ödülünü alarak, Türkiye ve Avrupa’daki başarısını dünya çapında da kanıtladı. Türkiye’de  ve Avrupa’da bu ödülü almaya hak kazanan tek firma olan Delmar Yapı, Londra’da 1995 yılından itibaren gerçekleştirilen yarışma tarihinde toplam 11 ödülle bir senede en çok ödül alan konut projesi ve inşaat firması unvanını kazandı.


7 BİN PROJENİN ARASINDA ZİRVEYE OTURDU  


78 ülkeden 7 binin üzerinde projenin 68 jüri üyesinin karşısına çıktığı yarışma dünyanın en önemli gayrimenkul projelerini bir araya getiriyor. Geleneksel Osmanlı ve Selçuklu mimarisinden izler taşıyan Elit Grand Palas’ın ödül rekoru kırdığı organizasyon yurt dışında Türk inşaat sektörünün tanıtımının yapılması açısından büyük önem taşıyor. Elit Grand Palas ayrıca, Ms. Helen Shield’in baş editörlüğünü yaptığı “World’s Best Europe 2012-2013” gayrimenkul dergisinin de kapak yıldızı seçildi. International Property Awards’ta yatırımcılar, mimarlar ve dünya gayrimenkul bilirkişilerinden oluşan jüriden tam not alarak adını tarihe altın harflerle yazdıran “ Elit Grand Palas”  hem Türkiye’de, hem Avrupa’da, hem de Dünya’da gayrimenkul sektöründe bir çok ilki Türkiye’ye yaşatmanın gururunu yaşadı.


130 MİLYON TL YATIRIMA SAHİP PROJE 532 KONUTTAN OLUŞUYOR


Delmar Yapı güvencesiyle hayata geçirilen Elit Grand Palas, Türk inşaat sektörüne yeni bir boyut kazandırmak üzere inşa edildi. İstanbul’un gelişmekte olan yeni yerleşim merkezi Kurtköy’de hayata geçirilen Elit Grand Palas; Osmanlı mimarisi eserlerinden ilham alınarak tasarlandı ve 130 milyon liralık yatırım bedeline sahip. stüdyo 1+1 ve 2+1 olmak üzere toplam 532 konuttan oluşan Elit Grand Palas, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 1 kilometre mesafede olması ve İstanbulpark Formula 1 Pisti, Teknopark ve Pendik Marina gibi dev projelere yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Projeden konut satın alanlar uzun vadede karlı bir yatırım yapmak için, şirketler misafirlerini konaklatmak için veya ofis olarak kullanmak için tercih edebiliyorlar.


Bireysel kiralama hizmetinin sunulduğu “Elit Grand Palas”da yatırımcılar karlı yatırımın avantajlarından faydalanıyorlar.


Proje 2014 haziran itibari ile teslim edildiğinde yatırımcısına %50 kazandırmayı öngörüyor. Kendi bünyesinde kredi veren firma %0 faiz ve 48 ay vadelendirme imkânı tanıyor. Fiyatların 165000 TL den başladığı proje ödül kampanyası olarak 31 Aralık 2012  tarihine kadar fiyatlarda artış yapmayacağını belirtti.Delmar Yapı iletişim bilgileri neler?


Satış Ofisi : 0216 482 7070

Web: www.delmaryapi.comÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı