Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Demirli Akyaka projesinde 1 milyon 350 bin TL'ye!

Demirli Akyaka projesi yoğun ilgi görüyor. Demirli Akyaka projesinde fiyatlar 1 milyon 350 bin TL'den başlangıç gösteriyor..


Demirli Akyaka projesi yoğun ilgi görüyor. Demirli Akyaka projesi Mülayim Sokak. Yakacık/Kartal adresine yükseliyor.   Konumu itibari ile, İstanbul’da yağmurun toprakla buluştuğu yegane Aydos Ormanı yakasında, Adalar ile güzelleşen muhteşem deniz manzarasıyla, Demirli Akyaka sakinlerinin doğa ile arasına başka hiçbir şey girmiyor.


Demirli Akyaka projesi 5+1 çatı dubleksleri, 4+1 bahçe dubleksi ve orta katlar, 5+2 villalardan oluşmaktadır. Demirli Akyaka projesi Toplam 22 adet deniz manzaralı villa ve dairelerden oluşmaktadır.  8 adet bahçe dubleks, 4 adet çatı dubleks ve 4 adet 4+1 ara kat ve 6 villa bulunmaktadır. Her villanın kendine ait havuzu, müstakil bahçesi, kapalı otoparkı ve asansörü bulunmaktadır. Manzarası kapanmayacak  olan bir yükseltide konumlandırılmıştır.


Yeşil alan ve sosyal tesisler toplam proje alanının %70’ine konumlandırılmış. Her yaşa, her yaşantıya uygun, özgürce kullanılabilen yaşam alanlarıyla, modern mimari kültürünün dairelerde sunmuş olduğu konfor, yuvanızda her günün her saatinde , mutlu ve huzurlu bir yaşamı sunuyor.


Demirli Akyaka projesinde fiyatlar nasıl?

Demirli Akyaka projesi fiyatlarımız kata,cepheye ve metre kareye göre farklılık göstermektedir. En düşük 1.350.000 TL ‘den başlayarak 3.600.000 TL ye kadar çıkmaktadır. 


Demirli Akyaka projesi toplamda 8.903 metre kare arazi üzerinde 3 adet ikiz villa ve 4 bloktan oluşuyor. Projenin %70 ini yeşil alan oluşturuyor. 24 saat güvenlik hizmeti mevcut. Fitness Center, Sauna, Bilardo, Masa tenisi, çocuk oyun alanı, havuz, kafe, açık ve kapalı otopark, 7/24 güvenlik hizmetleri mevcut.


 Demirli Akyaka projesinin özellikleri nelerdir?

Villalara özel bahçe, havuz, asansör

Villalara özel açık ve kapalı otopark

Villalara özel hobi odası

7/24 kapalı devre güvenlik kontrol TV sistemi

Site güvenliği ile irtibatlı görüntülü intercom

Fitness, Sauna

Havuz başı kafe

Bilardo, masa tenisi

Çocuk oyun alanı

Projeye özel peyzaj ve bahçe düzenlemeleri

Yerden ısıtma, elektrikli panjur


 http://demirliyapi.com.tr/