Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Demirli Yapı

Demirli Twins projesini İstanbul Anadolu Yakası’nda, Kartal’da hayata geçiren firmadır. Demirli Yapı, yine Anadolu yakasındaki projeleriyle bilinir.Demirli Yapı’nın güncel projesi hangisidir? Demirli Yapı

Demirli TwinsDemirli Twins projesi İstanbul Anadolu Yakası’nda, Kartal’da yükselecek hayata geçiriliyor. Demirli Twins nerede?Demirli Yapı’nın yeni projesi Demirli Twins, İstanbul Anadolu Yakası’nda, Kartal’da yaşama geçirilecek. Marmara Denizi ve Adalar manzaralı konumda yükselecek olan Demirli Twins projesi henüz lansmana çıkmadı. 


Demirli Twins projesi kentsel dönüşümün merkezinde inşa edilecek. 20 katlı iki bloktan meydana gelecek olan DemirliTwins projesi Marmaray İstasyonu, Adalet Sarayı, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ve Formula pistine yakın konumda bulunacak. 


Demirli Twins projesinde toplam alanın yüzde 85’i doğal peyzaj alanına ayrılıyor. Spor sahası, spa merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzu, kafe, çocuk parkı, oyun alanları, fitness salonu gibi özelliklerin bulunduğu Demirli Twins projesi mimari özellikleri ve doğaya gösterdiği özen ile dikkat çekiyor. Demirli Yapı hangi haberlere konu oldu?Demirli Yapı Maltepe projesine 2013'ün ilk aylarında başlayacak! (Emlakkulisi.com, Aralık 2012)


Demirli Yapı Maltepe projesi 2013 yılının başlarında başlayacak ve son aylarında ise tamamlanacak...

Demirli Yapı'nın yeni projesi İstanbul'un Anadolu Yakası'nda Maltepe'de yer alıyor. Demirli Yapı Maltepe projesine 2013 yılının ilk aylarında başlanacak. Yine aynı sene içerisinde son aylarına doğru teslimlerin yapılacağı Demirli Yapı Maltepe projesinde 6 katlı tek blok bulunuyor. İnşaat alanı 3 bin 500 metrekare olan projede ofisler bulunacak. 


Demirli Yapı Demirli Park Yakacık'ta 152 bin 250 TL"ye! (Emlakkulisi.com, Aralık 2012) 


Kartal Yakacık'ta hayata geçirilen Demirli Park Konut Projesi'nde peşin konut alımlarında yüzde 5 indirim uygulanıyor.


Civaoğlu Mimarlık"tan Nacil Civaoğlu  tarafından tasarlanan  Demirli Park Konut Projesi, Adalar ve Orman manzaralı konumda, tamamen kayalık zeminde hayata geçiriliyor.  Demirli Yapı tarafından inşa edilen Kartal Demirlipark Evleri'nin toplam arsa alanı 18 bin 754 metrekare, inşaat alanı ise 49 bin 839 metrekare. 294 konuttan oluşan projede iki ticari blok bulunuyor.


Demirlipark Yakacık projesinde fiyatlar güncellendi. Projede peşin alımlarda yüzde  5 indirim uygulanıyor.

Demirli Park Yakacık'ta 66 metrekare 1+1"ler 152 bin 250  TL ila 157 bin 500 TL"ye, 96 metrekare 2+1"ler 236 bin 250 TL ila 241 bin 500 TL"ye, 152 metrekare 3+1"ler 346 bin 500 TL ila 399 bin TL"ye, 126 metrekare 1+1 penthouse"lar 324 bin 450 TL ila 350 bin 700 TL"ye, 151 metrekarelik 2+1 penthouselar 354 bin 900 TL ila 387 bin 450 TL"ye, 205 metrekare 5+1 bahçe dubleksi 451 bin 500  TL"ye alıcılara sunuluyor.


Projede  yüzde 25 peşinatla Yapı Kredi, Finans Bank, Anadolu Bank, Deniz Bank ve ING Bank'tan 120 aya yüzde 0.76 faizle kredi kullanılabiliyor.


Demirli Yapı"nın inşa ettiği Demirlipark Yakacık projesi TEM"e 5 kilometre, E-5"e ise 1,5 kilometre mesafede bulunuyor. 2009 yılının Eylül ayında inşaatına başlanan projede yaşamın 2011 yılının Mayıs ayında başlaması bekleniyor.


Demirlipark Yakacık'ta kreş, yürüyüş ve koşu parkuru, SPA merkezi, sauna, buhar odası, jakuzi, dinlenme odası, bay ve bayan kuaförü, kafe restoran, süpermarket, toplantı ve organizasyon salonu, wireless internet, açık ve kapalı otopark ve oto kuaför, yüzde 80 yeşil alan, bahçe ve peyzaj düzenlemesi, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, futbol, voleybol ve basketbol sahası, masa tenisi, açık hava fitness aletleri, çocuk parkı bulunuyor.Demirli Yapı’nın yapımı devam eden projeleri hangileri?Demirli Yapı, bu projelerini internet sitesinde böyle tanıtıyor;


Twinstar Yakacık: İstanbul'da yağmurun toprakla buluştuğu yegane yerlerden Aydos Orman'ı bitiminde, Adaların güzellik kattığı muhteşem deniz manzarasıyla,Site sakinlerine özel, her yaşa, her yaşantıya uygun, özgürce kullanılabilen sosyal alanlarıyla, Modern mimari kültürünün dairelerde sunduğu yaşam konforuyla, Günün her saatinde mutlu olacağınız bir yaşam konseptini evinize getiriyoruz!


Demirli Shine Adatepe: Sakin, huzurlu ve seçkin komşularınızla 180° Marmara ve adalar manzarası ve modern mimarinin bir arada bulunduğu DemirliShine size lüksü vaadediyor.


Demirli Vega Maltepe: Bir yaşam alanında olması gereken her şey, VE… Günün stresini atmak ve formda kalmak için site içinde fitness center ve açık spor alanları. Çocuklarınızın gözetiminizde oynayabileceği oyun alanı. Her dairenin kullanımı için kapalı otopark. Kapalı devre kamera sistemi ve güvenlik birimleri ile eviniz ve aileniz 24 saat güvende.


Metro ve E-5 karayoluna 250m mesafede bulunan demirlivega her yere kolay ulaşım imkanı sunuyor.


Projede kullanılan yüksek kalite malzemeler, ses ve ısı izolasyonu, otoparklara inen asansörler, daire içleri ve ortak makanlardaki modern tasarımlarla evinizde kalite ve rahatlığı yaşayacaksınız.


Demirli Stad: İstanbulun en sakin yerleşim yerlerinden idealtepe'de E-5 karayolu, Metro, Minibüs yoluna yürüyüş mesafesinde. Temelinden dış cephesine modern konut mimarisi ve estetiği; Deniz manzaralı Dubleksleri ve 30 daireden oluşan Stad apartmanı, geniş yaşam alanlarıyla, size huzurlu bir yaşam kalitesi sunuyor!


Demirli İş Merkezi: E-5 maltepe kavşağında konumlu ,2013 yılının sonunda tamamlanacak projede , 7 katta birbirinden bağımsız 2 dükkan ve 4 ofis bulunmaktadır . Kapalı otoparklı proje, 24 saat kamera sistemi ve güvenlik personeliyle huzurlu bir çalışma ortamı sunuyor. Kazançlı bir yatırım için benzersiz fırsat olarak öne çıkan, Demirli İş Merkezi Maltapenin sürekli gelişen Girne mahallesinin artan taleplerine cevap vermesi ön görülüyor. Demirli Yapı’nın tamamlanan projeleri hangileri?


Demirli Salvia İdealtepe, Demirli Park Yakacık, Green Hill Projesi, Demirli 31 Parsel, Demirli 75 Parsel ve Demirli 2 Parsel. Demirli Yapı’nın planladığı projeleri hangileri? Demirli Bostancı ve Demirli Twins Kartal. Demirli Yapı iletişim bilgileri nelerdir?Merkez Ofis


Adres: İdealtepe Mah. Rıfkı Tongsir Cad. No:37 / A Maltepe-İstanbul


Telefon: (0 216) - 388 07 05


Faks: (0 216) - 366 90 60


E-posta: info@demirliyapi.com.tr


Twinstar Ofis


Adres: Hürriyet Mah. Vatansever Cad. No:18 Yakacık-Kartal-İstanbul


Telefon: 444 36 75


Faks: (0216) - 671 17 90


E-Posta: info@twinstar.com.tr


Web Adresi: www.demirliyapi.com.trÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı