Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

DemirPark AVM – Zonguldak

Deniz kenarında bulunan birkaç AVM’den biridir. Zonguldak’taki Demir Park AVM, ildeki ilk ve – şimdilik- tek AVM. Demirpark AVM, 2009 yılında hizmete açıldı. 5 katlı, 50 bin metrekare kapalı alanı bulunan Demir Park AVM’nin karşısında Bülent Ecevit Üniversitesi bulunuyor. Deniz manzaralı AVM’nin Müdürü Makbule Demir...DemirPark AVM – Zonguldak
DemirPark AVM
DemirPark AVM’yi hangi firma yönetiyor?


Yapımı Demir Madencilik A.Ş tarafından gerçekleştirilen Zonguldak’ın ilk ve tek alışveriş merkezi DemirPark AVM, gayrimenkul hizmetleri ve Jones Lang LaSalle tarafından yönetilmektedir. 


DemirPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi aylık olarak, Zonguldak merkez nüfusunun 2,5 katı ziyaretçi alan ve yaklaşık 11 bin metrekare arsa üzerinde 5 katıyla 50 bin metrekare kapalı, 22.000 metrekare kiralanabilir alana sahiptir. DemirPark AVM, Zonguldak'ın dinamik bir bölgesinde Kozlu-Karadeniz Ereğli-İstanbul yolu üzerinde geçiş yoğunluklu bir noktada kurulmuştur. Tam karşısında Karaelmas Üniversitesinin olması, projeye ayrı bir önem katmaktadır.DemirPark’ın ticari başarısı nedir?


Denize bakan tarafında Demir Grup’un 5 yıldızlı Dedeman Oteli ile 2011’de şehirde daha farklı bir etki yaratacaktır. Yüzde 100 doluluk oranı, metrekare başına aylık ortalama 15 ziyaretçi sayısı, mağazalar için, market hariç yüzde 13,41 civarında seyreden kira+ortak gider/ciro oranı ile DemirPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, kendi kategorisinde önemli bir başarıya sahiptir. Kentin sosyal ve kültürel hayatının önemli bileşenlerinden biri haline gelen DemirPark AVM Eğlence ve Yaşam Merkezi olmanın yanı sıra, “kentin çarşısı ve bayram yeri” haline gelmiştir.DemirPark’ın genel özellikleri nelerdir?


DemirPark AVM haftanın 7 günü 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Her katta toplam 5 adet bebek odası bulunmaktadır.DemirPark AVM iletişim bilgileri nelerdir? 


Adres : İncivez Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No:130
Telefon : 0372 257 45 00

Web Adresi: demirparkavm.com/_tr/
Sinema : Prestige Sinema : 0 372 257 87 72
Otopark : Ücretsiz