Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Deneyim İnşaat

Deneyim İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Özyurt’tur. 2007 yılında kurulan firma, 2011 yılından itibaren butik projeler inşa etmektedir.Deneyim İnşaat ne tür hizmetler vermektedir?


Arazi değerleme çalışmaları yapan firma 2007 yılında kuruldu. Deneyim İnşaat, yatırım modelinin belirlenmesi, ön fizibilite çalışması, yatırım planlama, proje finansmanı modellemesi, bütçe-proje fizibilitesi hazırlanması, mimari projelendirme, inşaat süreçlerinin yönetimi alanlarında danışmanlık hizmeti vermektedir.


2011 yılından itibaren butik projeler üretmeye başlayan Deneyim İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Özyurt’tur.


Deneyim İnşaat projeleri hangileridir?


1. Gülnar Evleri

2. Gülnar Koru Evleri


Deneyim İnşaat


Gülnar Evleri’nin özellikleri nedir?


Zekariyaköy’de inşa edildi. Villalar çoğunlukla 280 metrekare büyüklükte tasarlandı. 3 bin 500 metrekare alan üzerine Deneyim İnşaat tarafından konumlandırıldı. Toplamda 10 adet villanın bulunduğu Gülnar Evleri 5 blok şeklinde inşa edildi. 


Gülnar Evleri; Açı Okulları, The British International School, Doğa Koleji, Darüşşafaka Okulları, FMV Işık Lisesi, Enka Okulları, Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü, Koç Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi Bahçeköy Kampüsü, Yıldız Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü ve İstanbul Teknik Üniversitesi gibi eğitim kurumlarına; Özel Amerikan Zekeriyaköy Aile Hekimliği Merkezi, Özel Acıbadem Maslak Hastanesi, İstinye Devlet Hastanesi ve Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi gibi sağlık kurumlarına, alışveriş ve yaşam merkezi İstinye Park'a yakın konumda.


Deneyim İnşaat2013 Nisan ayı itibari ile projede yer alan villalar 710 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Peşin ödemelerin olduğu gibi isteyen konut sahipleri banka kredisi de kullanabilecek.


İletişim bilgileri: 0212 201 58 27 www.gulnarevleri.comDeneyim İnşaat

Deneyim İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar ÖzyurtDeneyim İnşaat 2013 yılı beklentileri nedir?


Deneyim İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Özyurt, Deneyim İnşaat olarak 2013 planlarını ve beklentilerini açıkladı. Zekeriyaköy’de ikinci projelerini hayata geçirmeyi planladıklarını dile getiren Özyurt, şu açıklamalarda bulundu:


‘Old City’ tabir edilen bölgede, özellikle Galata, Beyoğlu, Karaköy civarlarında yer bakıyoruz. Zekeriyaköy dışında da bölgelerde projeler üretmek istiyoruz. Bu konuyla ilgili görüştüğümüz bazı yabancı yatırımcılar da var, ayrıca İstanbul’da iş yapma konusunda istekli olduklarını belirterek, bizimle temas kurdular. Şu anda birlikte neler yapabileceğimizi değerlendiriyoruz. 


2013 İnşaat sektörü ile ilgili Serdar Özyurt sözlerine şöyle devam etti:


2013 yılında sektörde kaliteli projelerin ve ciddi firmaların daha da öne çıkacacağı bir dönem bekliyoruz. Zira, konut piyasasında çok sayıda proje lanse edildi ve her biri birbirinden cok farklı konseptte. Bu nedenle, yapı kalitesi, konsepti ve rekabetçi fiyatlaması ile tüketicinin ihtiyaçlarına cevap verecek projeler ön plana çıkacak diye düşünüyorum.


Deneyim İnşaat iletişim bilgileri nedir?


Adres: Levent Mah. Karanfil Sokak No:15 34330 Beşiktaş - İSTANBUL

Tel: (0.212) 269 27 13 Fax: (0.212) 325 72 14

İletişim: info@deneyiminsaat.com