Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Deniz Beşe Şahinkaya – Eva Gayrimenkul

Eva Gayrimenkul Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü’dür. Deniz Beşe Şahinkaya, bu göreve 23 Ekim 2013 tarihinde gelmiştir. Şahinkaya Eva Gayrimenkul’den önce Vektör Gayrimenkul ve Eureko Sigorta’da görev yapmıştır.Deniz Beşe Şahinkaya – Eva Gayrimenkul

Eva Gayrimenkul Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Deniz Beşe ŞahinkayaDeniz Beşe Şahinkaya ne zaman Eva Gayrimenkul’de işe başladı?


Değerleme sektöründe yaptığı örnek çalışmalar ve öncülükler ile adından sıkça söz ettiren EVA Gayrimenkul Değerleme’nin Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Deniz Beşe Şahinkaya oldu. Şahinkaya’nın yeni görevi, 23 Ekim 2013 tarihinde açıklandı. Deniz Beşe Şahinkaya nereden mezun?


Sakarya Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezun olan Deniz Beşe Şahinkaya, iş hayatına ilk olarak sigorta sektöründe başlamış, daha sonra değerleme ve danışmanlık alanlarında çalışmıştır. Deniz Beşe Şahinkaya hangi sertifikalara sahip?


Sermaye Piyasası Kurulu’nun vermiş olduğu Gayrimenkul Değerleme Lisansı’na ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri, İç Denetçi sertifikasına sahip olan Deniz Beşe Şahinkaya, kariyerine Eva Gayrimenkul Değerleme’de Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü olarak devam edecektir.Deniz Şahinkaya’nın yeni işyeri EVA Gayrimenkul Değerlendirme Danışmanlık hakkında özet bilgiler nelerdir?


Eva Gayrimenkul Değerleme, Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) Lisanslı Değerleme Şirketleri Listesindedir. Bankalara değerleme hizmeti verme yetkisi bulunan EVA Gayrimenkul Değerlendirme Danışmanlık, RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) tarafından Türkiye’de sertifika verilen ilk şirkettir. Her Türlü Gayrimenkullerin Değerleme çalışmaları, Pazar ve Sektör Araştırma Raporları, Gayrimenkule Dayalı Hak ve Faydaların Değerleme çalışmaları, Makine Parkı Değerleme Çalışmaları, Fizibilite Çalışmaları ve Lokasyon Analizleri, En İyi ve En Verimli Kullanım Etüdü Çalışmaları, Finansal kurumlar için Yatırım İlerleme Raporları Hazırlanması Hizmetleri şirketin faaliyet konularıdır. EVA Değerlemenin uluslararası alanda da mesleki ödülleri bulunmaktadır. 


Eva Gayrimenkul hakkında detaylı bilgiler için tıklayın!Deniz Beşe Şahinkaya daha önce hangi firmalarda görev aldı?


Deniz Şahinkaya, Eva Gayrimenkul’deki görevinden önce 2007’den bu yana Vektör Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’de çalıştı. 


Şahinkaya, daha önce de Mart 2006 – Şubat 2007 arasında Eureko Sigorta’da görev yaptı. Deniz Beşe Şahinkaya ve Eva Gayrimenkul iletişim bilgileri nelerdir?


EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık A.Ş.

Merkez Ofis


Adres: Bostancı E-5 Kavşağı, Şebnem sokak, Tavukçuoğlu İş Merkezi No:10 K:5 34742 Bostancı, Kadıköy, İstanbul

Tel:   00 90 216 665 36 36

Faks:00 90 216 361 57 65

E-Mail: mail@evagyd.com

Web: www.evagyd.com