Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Denizli Aqua Mall AVM açıldı!

Sinpaş’ın Denizli’deki projesi Aqua City’nin alışveriş merkezi Aqua Mall açıldı. Aqua Mall Alışveriş Merkezi, açılışıyla beraber gördüğü büyük ilginin ardından Ekim ayında gerçekleşecek iki konserle Denizli’yi selamlıyor..


Ege Bölgesi’nin temalı en büyük konut projesi Aqua City Denizli’nin yanı başında yer alan Aqua Mall Alışveriş Merkezi, açılışıyla beraber gördüğü büyük ilginin ardından Ekim ayında gerçekleşecek iki konserle Denizli’yi selamlıyor. 


Aqua Mall’da gerçekleşecek konserlerden ilki 8 Ekim’de ünlü pop-rock grubu Gripin, ikincisi ise 15 Ekim’de Türk müziğinin güçlü sesi Mustafa Ceceli ile gerçekleşecek.


Cadde tadındaki açık alan atmosferi, birbirinden şık cafe ve restoranları, herkesin ihtiyaçlarını karşılayabileceği mağazaları, sosyalleşebileceği alanları ve sunduğu yepyeni yaşam konseptiyle Denizli’nin yeni buluşma noktası olan Aqua Mall Alışveriş Merkezi’nde konserler başlıyor. 8 Ekim’de Gripin, 15 Ekim’de de Mustafa Ceceli’nin sahne alacağı Aqua Mall, ayrıcalıklı alışveriş keyfinin yanı sıra düzenlediği etkinliklerle de Denizli’nin cazibe merkezi olmaya aday.


Dünyaca ünlü moda ve kafe-restoran markalarını ilk kez Denizlilerle buluşturan Aqua Mall, proje tesliminin sonrasında Aqua City sakinlerine de evlerinden çıkıp birbirinden ünlü markalara ulaşma konforunu sunacak. Sosyal tesisi ile yüzme havuzları, fitness center, yürüyüş parkurları, basketbol sahaları ve tenis kortlarını da bünyesinde bulunduran Aqua Mall’un meydanı yıl boyunca sahne performanslarına ve sıra dışı gösterilere ev sahipliği yapacak.


Aqua Mall’ın Mağazaları


Aqua Mall’da Denizlililerin uzun bir süredir beklediği H&M ve Starbucks ile ‘’Yol Boyu Lezzetleri’’ konseptiyle meşhur olan Köfteci Yusuf gibi ilk kez Denizli ile buluşan markaların yanı sıra Flo, LCW, Playland, Burger King, Caribou Coffee, Pizza Palermo, Vodafone, Toyzz Shop, English Home, Teknosa, Penti, Watsons, Lescon, Mavi, Kuru Temizleme, Eczane, Spor Salonu gibi birbirinden ünlü markalar da Denizlililere alışveriş keyfini en üst seviyede yaşatacak.


Denizli’nin yeni buluşma noktası Starbucks!


Denizlililerin uzun bir süredir beklediği Starbucks Denizli’ye Aqua Mall ile geliyor. Şehrin yeni buluşma noktası olacak Starbucks, birbirinden lezzetli kahve çeşitleri ve en özel atıştırmalıkları ile sıcacık sohbetlere ev sahipliği yapacak.


Anadolu’nun en meşhur köftecilerinden Köfteci Yusuf!


Lezzete önem verenlerin seyahatlerinden tanıdıkları ‘’Yol Boyu Lezzetleri’’ konseptiyle meşhur olan Köfteci Yusuf’da tüm lezzetiyle Aqua Mall’daki yerini alacak. Mutlaka denenmesi gereken lezzetler arasında gösterilen Köfteci Yusuf, Denizli’ye ilk kez Aqua Mall ile geliyor.


Denizli’de H&M İlk kez Aqua Mall’da açıldı


Moda tutkunlarının yakından tanıdığı dünyaca ünlü moda ve hazır giyim markası olan H&M de mağazasını Denizli’de ilk defa Aqua Mall’da açılıyor. Moda ve kaliteyi en iyi fiyata sunma hedefiyle moda sektöründe yer edinen İsveçli giyim firması H&M koleksiyonlarında farklı tarz ve kesimdeki ürün rüzgârını Aqua Mall’de estirmeye devam edecek.


Sinpaş, Denizli’nin gelişen batı aksının çehresini değiştiriyor


Şehrin otellerini, ticaret borsasını, fuar ve park alanlarını içine alan ve her geçen gün daha da gelişen batı aksında yer almasıyla da Denizlilere büyük avantaj sağlayacak konut projesi Aqua City, İzmir anayolu üzerinde, şehrin merkezine yakın bir konumda bulunuyor. Aqua City’nin içerisinde bulunan Aqua Mall Alışveriş merkezi ile beraber giderek değerlenen İzmir Yolu aksında planlanan bazı projeler arasında üniversite, ticaret borsası ve büyük otel zincirleri gösteriliyor.


Sinpaş Aqua Mall iletişim

Konum : İzmir Asfaltı Üzeri 5. km. Adnan Menderes Bulvarı No: 185

(Metro Gros Market Yanı) Denizli


Web sitesi : www.aquamall.com.tr


Facilitiler : Toplam 24 adet mağazanın yanı sıra, Spor Kompleksi, Sosyal Sanat Merkezi, Etkinliklerin Yapılacağı Ortak Alan Tıbbi Müdahale, Mescit, Bebek Bakım Odası, Çocuk Oyun Alanı ve Dinlenme Alanları, Bodrum Kattan Zemin Kata Yaşlılar İçin Asansörle Ulaşım Sağlanacaktır.