Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Devremülk sözleşmesi cayma dilekçesi örneği!

Tüketiciler, yasal olarak devremülk sözleşmesinin kurulmasından itibaren on dört gün içinde cayabiliyor. İşte devremülk sözleşmesi cayma dilekçesi örneği..


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Devremülk sözleşmesi cayma dilekçesi örneği!


Tüketiciler, yasal olarak devremülk sözleşmesinin kurulmasından itibaren on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkına sahip oluyor.


Devremülk sözleşmesinden caymak isteyen kimseler ilgili şirkete bir dilekçe ile müracaat edebiliyor. Devremülk sözleşmesi cayma dilekçesi örneği şu şekilde;


Devremülkten cayma dilekçesi örneği


............ Şirketine

(Muhatab şirketin adı) Şirketinizle imzalamış olduğum, ....................... tarih ve .................................................. konulu, ......... yıllk devre tatil sözleşmesinden , 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’ a bağlı olarak çıkarılan, Devre Tatil Sözleşmeleri Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik’in 6’ncı maddesinden kaynaklanan cayma hakkımı kullanmak suretiyle caydığımı bildirir, ödemiş olduğum peşinat ve imzalamış olduğum senet.... . vb.  kıymetli evrakın, tarafıma ya da belirtmiş olduğum adrese teslim edilmesini talep ederim.


Ad, Soyad

Tarih

İmza


Adres:
Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com