Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Dinler İnşaat'tan Selçuklu'ya yeni proje geliyor!

Dinler İnşaat Genel Müdürü Mehmet Bahadır Dinler, yeni projeleri hakkında bilgi verdi. Bahadır Dinler, “Selçuklu İlçesi Farabi Hastanesi Civarında toplamda 65 adet dairelik proje yapacaklarını söyledi..


Dinler İnşaat Genel Müdürü Mehmet Bahadır Dinler, firmanın kuruluşunu anlatarak gelecekteki projelerine değindi.  Firmanın 1982 yılında babası Muzaffer Dinler tarafından kurulduğunu söyleyen Bahadır Dinler, 35 yıldır kaliteden ödün vermeden hizmet verdiklerini sözlerine ekledi. Daha önceki yapılarında Meram Yaka bölgesinde inşaat sektöründe çok sayıda konut inşa ettiklerini dile getiren Bahadır Dinler, “2010 yılından itibaren de Selçuklu  Sancak Mahallesi, Farabi Hastanesi civarında konut ve işyeri projelerimiz devam etmektedir.  Firma olarak, Zaman ve mekân farklı boyutlar kazansa da ilkelerimiz ve değerlerimizden asla vazgeçmedik. İlkelerimiz gereği müşterilerimizin güvenini kazanarak itibarlı bir firma olmayı, müşterilerimizi memnun ettikçe kalitemizin çıtasını daha da artırmayı, özgün konseptimizden hiçbir zaman vazgeçmemeyi kurumsal ilke olarak belirledik. Bir proje İnşaat sürecine girmeden önce müşterilerimizin hayalleri doğrultusunda tasarlanır. Tasarlanan her projede önemsediğimiz ve özendiğimiz tek şey;  ‘Çözüm ortağı olarak tanımladığımız müşterilerimizi nasıl daha mutlu edebiliriz’ sorusu olmuştur. Çünkü biz inanıyoruz ki, müşterilerimiz mutlu olursa, bizler de mutlu olacak, daha güzel işler ve daha güzel projeler için motivasyon kazanacağız. 30 yılı aşkın tecrübemiz ile Konya’da, çağdaş inşaat yönetmeliklerine uygun, mimari prensiplere ve çevreye duyarlı, kaliteye önem veren bir anlayış ile çalışmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.


“KALİTELİ YAŞAM ALANLARI ÜRETİYORUZ”


 Dinler İnşaat güvencesiyle yapılan binaların ve işyerlerinin bilinçli ve güvenilir bir yaşam alanı oluşturdukların dile getiren Bahadır Dinler, Yaptığımız konut ve işyerlerini farklı kılmak için Ar-Ge çalışmaları sürdürüyor, profesyonel bir hizmetle ülkemize ve milletimize yakışır faaliyetlere imza atıyoruz” dedi. Dinler İnşaatın kurulduğumuz günden bugüne belirlenen hedefler doğrultusunda ilerlediğini dile getiren Dinler, “Her projede daha ileriye gitmek için projelerimizi sürekli geliştirip fark yaratarak İnşaat sektöründe standartları belirleyen öncü firmalar arasında olmak için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz. Firma olarak 30 Yılı aşkındır oluşturduğumuz güveni, ilkelerimize bağlı kalarak başarabildik. Ürettiğimiz her konutta anın daha güzel yaşanmasına katkıda bulunduk. Çünkü inandık ki; hayat yaşadığımız andan ibarettir. Gitgide doğal hayattan kopan şehir hayatına karşı, inşaat firması olarak bir çözüm bulmamız gerektiğine inandık. Çözümün çevreci ve sürdürülebilir binalarda olduğunu düşündük. Bu çerçevede proje çalışmalarından şantiye süreçlerinde çevreci çözümler ürettik. Ürettiğimiz yapılarda yaşayan müşterilerimizin firmamıza karşı besledikleri memnuniyet gelecekte gerçekleştireceğimiz projelerde ve yapmakta olduğumuz yapılarda, bize güç ve enerji kaynağı olmaktadır” dedi.


YENİ PROJELER GELİYOR


Dinler İnşaatın yeni projeleri hakkında bilgi veren Bahadır Dinler, “Selçuklu İlçesi Farabi Hastanesi Civarında toplamda 65 adet dairelik ve 13 işyeri Projemiz ile şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzak bir sitede, alışveriş merkezlerine, eğlence mekânlarına, iş yerlerine okullara, spor kompleksi ve tesislerinde rahatlıkla ulaşabildiğiniz ve kendinizi günün her anında mülk sahiplerimize kendilerini özel hissettirecek bir dünyada yaşama fikri konsepti çerçevesindeki projemizde az sayıda konut satışlarımız devam etmektedir’ şeklinde konuştu.


Memleket Gazetesi