Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

DKY’den Sevgililer Günü'ne özel Ev’lenelim Kampanyası!

DKY, yeni yuva kurmak ya da evini değiştirerek yepyeni bir hayata adım atmak isteyenlere 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel Lokum Evler ve DKY Sahil'de "Ev’lenelim Kampanyası"nı başlattı...


DKY Sahil ve Lokum Evler projeleri için Ev’lenelim Kampanyası ile 120 ay vade, 0,99 vade farkı veya 36 ay vade, 0 faiz seçenekleri sunuyor. Kampanya 12-18 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak.


Ayrıca Sevgililer Günü’ne özel olarak DKY satış ofislerinde yüzde 5 özel indirim ile ev sahibi olunabiliyor. 


Sıfır peşinat avantajının sunulduğu Lokum Evler'de 230 bin TL’den başlayan fiyatlarla daire sahibi olunabiliyor. 


Lokum Evler’de, 1+1’ler 230 bin TL’den, 2+1’ler 368 bin TL’den, 3+1’ler 468 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 


Fiyatı ekonomik, ödemesi pratik denize sıfır bir yaşam


DKY Sahil’de, 2+1.5 daireler 795 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Şirket bünyesinde kişiye özel ödeme planlarının anlık olarak hazırlanabildiği ‘ekopratik ödeme sistemi’ de sunulmaya devam ediyor. Bu sisteme göre DKY müşterileri istedikleri vadelerde diledikleri peşinat ve ara ödeme tutarlarıyla kendi ödeme planlarını oluşturabiliyor. Böylece, DKY Sahil’de “fiyatı ekonomik ödemesi pratik” bir ödeme sistemi ile yepyeni bir hayatın kapıları aralanıyor.


Projede 2+1.5 daireden 4+1.5’e kadar 10 ayrı tipte 138 daire bulunuyor. 5 bin metrekare alanda yapılacak olan ve 2020 yılında tamamlanması planlanan DKY Sahil projesinde +1,5 konspetli dairelerin yanı sıra yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları ve yüzme havuzu da bulunuyor.


http://www.dkyinsaat.com/