Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Done Mimarlık

Mimar Çağatay Koca tarafından Mart 2004’te kurulan mimarlık firmasıdır. Sipariş üzerine konut dekorasyonu yapan Done Mimarlık, NTV ve Star gibi televizyon kuruluşlarının stüdyolarını yapmıştır.Done MimarlıkDone Mimarlık kim tarafından, ne zaman, nerede kuruldu?1993 İTÜ Mimarlık Fakültesi mezunu olan Mimar Çağatay Koca tarafından 2004 yılı Mart ayında Kadıköy'ün Yeni Sahra mahallesindeki ilk adresinde kuruldu. 


2005 yılının Eylül ayından itibaren Göztepe'deki 1000 metrekare kapalı, 350 metrekare açık alanı olan yeni atölyede çalışan firma, 2012 Ocak ayında Ümraniye’deki yeni adresine taşındı. Done Mimarlık neler yapıyor?Done Mimarlık, mağaza dekorasyonları ve kozmetik standları üretimleri konusunda etkinlik gösteriyor. Özellikle Boyner, YKM ve çeşitli parfümeri mağazalarında kozmetik alanlarının dekorasyon projelerini tasarlayarak, bu alanlardaki kozmetik standlarının üretimlerini kendi atölyelerinde yapıyor. 


Sipariş üzerine konut projelerinde dekorasyon çalışması gerçekleştiriyor. 


Done Mimarlık alt firma olarak, Doğuş Grubu’nun televizyon kuruluşları NTV ve Star’ın stüdyolarını tasarladı. Done Mimarlık iletişim bilgileri neler? Yukarı Dudullu Mah. Sanatkarlar Cad. Turgay Sok. No 6 Ümraniye İstanbul 

Telefon: 0216 550 66 66

Faks: 0216 550 65 62 

E-Posta: done@donemimarlik.com

Web Adresi: www.donemimarlik.com