Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Drew Carr Ellison - Bio Istanbul

Bio Istanbul Operasyon Şefi'dir. Drew Carr-Ellison, Bio İstanbul'dan önce İstanbul ve Riyadh Bio City Developments şirketinin gelişiminde yönetici olarak bulunmuş bir isimdir. İşte Drew Carr Ellison kimdir? sorusunun cevabı...


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!


Drew Carr Ellison - Bio Istanbul

Drew Carr Ellison kimdir?


Drew Carr - Ellison daha önce hangi firmalarda çalıştı? 


Bio Istanbul Operasyon Şefi (Chief Operating Officer) Drew Carr-Ellison konut geliştirme ve inşaat projelerinden oluşan zengin bir tecrübeden faydalanmaktadır. 


1980’lerde Londra’da bir gayrimenkul şirketine ortak olduktan sonra, 1993’ten 2005’e kadar Güney Doğu Asya ve komşu ülkelerde proje geliştirme işlerinde yoğunlaşmıştır. 


Indochina Holdings’in kurucu ortağı ve CEO’su olarak, şirketi 1997 Asya krizi sırasında başarılı bir şekilde yönetmiştir. Drew’un Manchester Üniversitesi’nden (Birleşik Krallık) Ekonomi lisansı diploması bulunmaktadır. Istanbul ve Riyadh Bio City Developments şirketinin gelişiminde yönetici olarak bulunmuş, master plan, ihale süreçleri, tasarım ve inşaat süreçlerinin başında, elliden fazla mimar, inşaatçı ve danışmandan oluşan bir takımı yönetmektedir.


Drew Carr - Ellison ve Bio İstanbul iletişim bilgileri nelerdir?


BİO İSTANBUL SATIŞ OFİSİ


Tel: 0 532 111 2 246 (BIO)

Ulaşım: TEM üzerinde Ispartakule çıkışından çıkıp, Bio Istanbul tabelalarını takip edin.

Web: bioistanbul.com.tr