Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Drusilya Evleri 4. Etap'ta çalışmalar başladı!

AYD Yapı tarafından Eskişehir’e kazandırılan Drusilya Evleri’nde 4. Etap çalışmaları başladı. 52 daire ve ticaret merkezleri Temmuz 2018’de sahipleri ile buluşacak.


AYD Yapı tarafından Eskişehir’e kazandırılan Drusilya Evleri’nde 4. Etap çalışmaları başladı. 52 daire ve ticaret merkezleri Temmuz 2018’de sahipleri ile buluşacak.


Aşağı Söğütönü mevkiinde 38 bin metre kare alanda Eskişehir konut sektörüne 3 ayrı etapta 174 konutla önemli bir alternatif olan AYD Yapı aynı bölgede 4. Etaba başladı. Drusilya evleri olarak bilinen bu önemli konut merkezinde konutların yüzde 90'ının satışı tamamlanmış, teslimatı yapılmış durumda. 


Şehir merkezine 10 dakika mesafede ve okullar bölgesinde bulunan Drusilya Evleri 4. Etap projesinde ise 52 daire ve ticaret alanları kısa zamanda sahipleri ile buluşacak. 3+1 ve 4+1'lerden oluşan 4. Etabın Temmuz 2018'de teslim edilmesi planlanıyor.


Eskişehir'in çağdaş konut alanlarından biri olan Drusilya evleri için AYD Yapı tarafından 2013'te start verildi. 2016 yılında ise Drusilya Evleri ilk sakinleri ile buluştu. 


Yüzde 70'i sosyal ve yeşil alanlardan oluşan Drusilya Everi yılın 12 ayı kullanılabilecek kapalı yetişkin çocuk ve yüzme havuzları, fıtness buhar odası gibi önemli komplekslere sahip. Drusilya daireleri 3+ 1 ve 4+1 olmak üzere 140-230 metre kare arası genişlikte alternatif sunuyor. Drusilya projesinin şehir ekonomisine katkısı da oldukça dikkat çekici. Şu ana kadar 60 ayrı taşören firmaya ve sayısız işçiye bu proje ile istihdam sağlanmış durumda. Drusilya Projesi'nin mimarı AYD Yapı 2010 yılında kentsel dönüşüm projelerinde de Eskişehir'de ilki gerçekleştirmeyi başardı. 


AYP Yapı Eskişehir'in ilk riskli binası seçilen alanda kentsel dönüşüm projesini uyguladı.Sabah