Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Dubai Cityscape Global 2013

Dubai’de 8-10 Ekim 2013 tarihleri arasında düzenlenen gayrimenkul fuarıdır. Dubai Cityscape Global 2013, Ortadoğu’nun en önemli gayrimenkul fuarı olarak anılır ve Türkiye’den 36 firma Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenen fuarda Körfez yatırımcısı ile buluşmuştur. Türk müteahhitlerin Arap alıcılarla buluşması için en önemli fırsat olarak kabul edilen fuar, bu yıl (2013) 12'inci kez düzenlendi.


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!


Dubai Cityscape Global 2013
Dubai Cityscape 2013Dubai Cityscape 2013’te neler oldu?


200 farklı ülkeden 25 bin ziyaretçisi ile bölgenin ve dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarlarından olan Cityscape Global’e bu yıl 19 farklı ülkenin firmaları katılıyor. Dubai’de Türkiye’ye nasıl ilgi gösterildi?


Fuar başlamadan bir gün önce, Türk firmalarının faaliyetlerini anlatmak için Birleşik Arap Emirlikleri’nde yayınlanan Gulf News gazetesinde 16 sayfalık Türkiye Gayrimenkul Eki yayınladı. İngilizce yayınlanan Gulf News gazetesinin Türkiye eki, Global Connection (GC) adını taşıyor. Türk ve Arap gazetecilerin birlikte hazırladığı 16 sayfalık ek, Seramik Tanıtım Grubu, Ağaoğlu, Eroğlu, Garanti Koza ve Soyak’ın desteği ile yayınlandı. Ekte, Türk gayrimenkul ve inşaat sektörüne, gerçekleştirilen projelere ve şirketlere yer veriyor.


Dubai’deki fuara katılan firmalar arasında Babacan Yapı, Bak Yapı, Bio City, Bulut İnşaat, Dumankaya, Ege Yapı, Eroğlu, Garanti Koza, İş GYO, KLK Yapı, Nef, Torunlar GYO, Trump Towers, Vadistanbul ve Viatrans-Meydanbey ortaklığı yer aldı. Geçtiğimiz yıl Maslak 1453 projesini bu fuarda tanıtan ve büyük ilgi gören Ağaoğlu da Birleşik Arap Emirlikleri üzerinden katılımcı olarak yer alıyor. Fuara katılan mimarlık ofisleri arasında ise TAGO Mimarlık, Tabanlıoğlu, Mimarlar Workshop, Dome Mimarlık bulunuyor. Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER de fuarda yer aldı.Dumankaya İnşaat, Dubai’de hangi projelerini sergiledi?


Dubai Cityscape Global 2013
Dumankaya İnşaat, Dubai'deTürkiye gayrimenkul sektörünün köklü firmalarından Dumankaya İnşaat, küresel ve bölgesel gayrimenkul yatırımcıları için önemli fırsatlar sunan Dubai Cityscape fuarında Horizon, Ritim İstanbul ve Modern Vadi projelerini görücüye çıkardı.


Dumankaya İnşaat ve projeleri hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, konut geliştirmenin yanı sıra sunulan hizmetlerde de farklılaşmanın önemine inandıklarını belirtti. Uğur Dumankaya sözlerine şöyle devam etti: “Günümüzde firmalar müşterilerine verdikleri değer kadar var olabiliyorlar ve kendi markalarına da o ölçüde değer katabiliyorlar. Daha doğrusu artık tüketicinin kalbine giden yol sunduğunuz hizmetin niteliğinden geçiyor. Öncelikli amacımız “her aşamada mutlu ev sahipleri” ilkemizi bir adım daha öteye taşıyarak sektörümüzde daha önce görülmemiş kalitede bir hizmet anlayışını Dumankaya müşterilerinin beğenisine sunmak.” 


Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya, “2012 yılında elde ettiğimiz bu başarılar, köklü geçmişimizden aldığımız güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğumuz çalışma anlayışımızın ne kadar başarılı olduğunun bir göstergesi. Büyümeye, yenilenmeye ve vizyoner projelerle müşterilerimizin karşısına çıkmaya devam edeceğiz,” dedi.İş GYO’nun Kartal Projesi’ne Dubai’de ilgi nasıldı?

İş GYO, Dubai Cityscape Global 2013 Fuarın’da  Kartal projesini ilk kezyatırımcılarla paylaştı.. Yoğun ilgi gören Kartal Projesi’ne ilk gün 100’ü aşkın kişi ön talepte bulundu. .


Konut, ticari ve ofis alanlarıyla karma bir proje olarak gerçekleştirilmesi planlanan,  bir kentsel dönüşüm projesi olarak değer artırıcı ve standartları yükseltici nitelik taşıyan Kartal projesi ilk kez Cityscape’de sergilendi ve oldukça kısa zamanda dikkatleri üzerine çekti. Projenin yatırım değerinin ise yaklaşık 280 milyon ABD doları olması bekleniyor.


İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, Dubai Fuarı'na hem kurumsal hem bireysel yatırımcının katıldığını belirterek, yatırımcıların artık İstanbul'u iyi tanıdığını söyledi. İş GYO'nun 3 yeni projeye başlayacağını, bunlardan birincisinin Kartal projesi olacağını, 2014'ün ilk ayında da lansmana çıkacaklarını aktaran Tanes "300 bin metrekare inşaat alanı olan bu projede ticari konut ve ofisler olacak. Konut ve ofislerin belli miktarda ya da toplu şekilde yabancılara satabiliriz. İlk kez bu projede yabancılara satıs yapmış olacağız" diye konuştu. Fuarda ayrıca İstanbul Finans Merkezi'ni ilk kez üc boyutlu tanıttıklarını belirten Tanes, buradaki projelerinin İstanbul Finans Merkezi'nin tam ortasındaki 60 bin metrekarelik alanda yükseleceğini dile getirdi. Dubai'de son olarak Tuzla E5 yolu üzerinde İş Bankası için yaptıkları teknoloji merkezi ve bu kompleks içinde yer alan otel ve ticari alanları tanıttıklarını dile getiren Tanes, bu projenin de 2015 yılı sonunda bitirileceğini sözlerine ekledi. Dome Mimarlık, hangi projelerle Dubai’deydi?


Fuarın katılımcıların biri olan Dome Mimarlık da yabancı firmalarla görüştü. Dome Mimarlık kurucusu Murat Yılmaz, Türkiye'de önemli projelerin mimari çizimlerini yaptıklarını belirterek, 2 projeyle burada yer aldıklarını söyledi. Fuarda NEF ve İs GYO'nun projeleriyle yer aldıklarını ifade eden Yılmaz, standa gelen ziyaretçilerin büyük bölümünün Türkiye'de yatırım yapmak istediğini söyledi. Yılmaz, önümüzdeki dönemlerde Dubai, Katar ve İran'da proje geliştireceklerini açıkladı. KLK Yapı, kaç konut sattı?


KLK Yapı, Büyükcekmece'de göl manzaralı 44 villadan oluşan Valle Lacus projesini Dubai'de müşterilerinin beğenisine sundu.  KLK Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Atakan Kulak, 45 milyon dolarlık projenin butik olması nedeniyle yabancıların ilgisini çektiğini kaydetti. Kulak "Fiyatları 1.5 milyon dolar ile 1.8 milyon arasında olan projeden 6 adet daireyi yabancılara sattık. 24 ayda projeyi bitirip teslim etmeyi planlıyoruz" dedi. Kulak, Arap, Rus ve Çinli yatırımcılardan ortaklık teklifi aldıklarını söyledi.Space Gayrimenkul de Dubai’de


Gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren Space Gayrimenkul, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da fuara katılıyor. Space Gayrimenkul Kurucu Ortağı Filiz Çakmur, “Yabancı yatırımcılar, Türkiye’ye, özellikle İstanbul’a büyük ilgi gösteriyorlar. Space olarak, yabancı yatırımcıların lüks gayrimenkul ve merkezi konumlu ticari mülk taleplerini karşılamak amacındayız” diye konuştu. Artaş, Dubai’de Vadistanbul projesinden kaç milyon dolarlık satış hedefledi?


Dubai Cityscape Global 2013
Vadistanbul


Artaş, Keleşoğlu, Aydınlı ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul projesinin otel, alışveriş ve ofisten oluşan ikinci adası Dubai'de tanıtıldı. Artaş Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, "Yatırımcıları İstanbul'a davet edeceğiz. 100 milyon dolarlık satış yapacağımızı düşünüyoruz" dedi. Tabanlıoğlu Mimarlık, ne zamandır Cityscape Global’e katılıyor?


Tabanlıoğlu Mimarlık, 10 yıldır kesintisiz olarak katıldığı gibi 8–10 Ekim 2013 tarihleri arasında Dubai World Trade Center’da düzenlenecek olan Cityscape Global 2013’te de yerini aldı. Cityscape Global 2013’teki Tabanlıoğlu Mimarlık standında, diğer güncel projeleri ile birlikte halen inşaatı süren Crystal Towers projesi de fuar katılımcıları ile buluşacak. 


Dubai Cityscape Global 2013
Murat ve Melkan Gürsel Tabanlıoğlu


Tabanlıoğlu Mimarlık, farklı projeleriyle de Cityscape Mimarlık Ödülleri’nde geçmiş yıllarda birçok farklı dalda 9 kez ‘Büyük Ödül’ün sahibi olmuştu. Tabanlıoğlu’na bu prestijli Cityscape ödüllerini getiren diğer projeleri ise; İstanbul Modern, Galataport, Kanyon, DMC Ankara, Levent Loft, Zorlu Center, Tripoli Kongre Merkezi, Dubrovnik Libertas Otel ve geçen yıl da Astana Medya Center olmuştu. 


Cityscape Awards’ın yanı sıra ulusal ve uluslararası birçok prestijli ödülün sahibi olan Tabanlıoğlu Mimarlık’ın bu geleneği, 2013 yılında daha da yoğunlaşarak devam etti. Tabanlıoğlu’nun sadece 2013 yılında ödüllü projeleri şöyle sıralandı: 2013 MIPIM Architectural Review ‘Geleceğin Yapıları Ödülleri’nde Yenikapı Transfer Merkezi ve Arkeopark projesi ‘En İyi Büyük Ölçekli Kent Yapısı’ seçildi. 2013 Architizer A+ Awards’da Loft Bahçe projesi, halk oylamasında (Popular Choice Winner) birinci seçildi. Bodrum Uluslararası Havalimanı projesi, 2013 RIBA International Awards Ödülü'nü aldı. Selçuk Ecza Genel Müdürlük Binası’nın layık görüldüğü, WAF 2013 (Dünya Mimarlık Festivali) "Ofis Proje Kategorisi Ödülü" de Tabanlıoğlu Mimarlık’ın aldığı son ödüller arasında yer aldı.GYODER, Körfez yatırımcısına Türkiye ve İstanbul’u nasıl anlattı?


Yabancı ülke vatandaşlarına gayrimenkul almanın önünü açan Mütekabiliyet Yasası sonrası Türk şirketlerinin gözünü körfeze çevirdiğini belirten GYODER Başkanı Aziz Torun: “Bu yıl Dubai’deki Cityscape 2013 fuarına 34 şirketimiz katılarak 1734 metrekare alanda ülkemizi temsil ediyor. GYODER olarak biz de uluslararası yatırımcılara Türkiye’deki en doğru gayrimenkul yatırımını nasıl yapacaklarını anlatıyoruz.” 


Dubai Cityscape Global 2013
GYODER ekibi Dubai Cityscape 2013 Fuarı'nda


Fuara ilişkin görüşlerini dile getiren GYODER Başkanı Aziz Torun; “GYODER olarak dünyanın en önemli gayrimenkul fuarlarından Cityscape 2013’te hem standımız hem de dernek olarak düzenlediğimiz oturum ile yer alıyoruz. Buradaki öncelikli amacımız, kurumsal ve bireysel yatırımcılar nezdinde Türkiye Gayrimenkul Sektörü’nü ve sunduğu fırsatları en iyi ve en doğru şekilde anlatmak. Özellikle, yabancı ülke vatandaşlarının gayrimenkul almalarına olanak sunan ve geçtiğimiz yıl Mayıs ayında devreye giren Mütekabiliyet Yasası sonrası ülkemizdeki gayrimenkul yatırımlarına yoğun bir ilgi söz konusu oldu. Bu doğrultuda ülkemizdeki gayrimenkul geliştiriciler için önemli pazarlardan birisi de Körfez Ülkeleri. Bunu bu yıl fuara katılan firmalarımızdan çok rahat görebiliyoruz. Geçtiğimiz yıl ülkemizden 11 şirket 750 metrekarelik stand alanı ile fuara katılırken bu sayı bu yıl 34 şirket ve 1734 metrekare alan olarak göze çarpıyor” dedi. 


Türkiye’deki gayrimenkul projelerine gösterilen ilginin neticesinde sektörün öncü kuruluşu olarak GYODER’e önemli görev ve sorumluluklar düştüğünün altını çizen Torun; “Bu sorumluluk bilinciyle, gerek sektörümüzün gerekse Türkiye’nin yabancı yatırımcılar nezdindeki algısının doğru yönetilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu kapsamda da hem sektörümüzün gelişimini sürdürülebilmesi hem de ülkemizde yatırım yapmak isteyen yabancı ülke vatandaşlarının en doğru yatırımı yapmaları adına önemli çalışmalar hayata geçiriyoruz. Bu çalışmalardan en önemlisi ise fuarda dağıttığımız, bireysel yabancı yatırımcıya yönelik hazırladığımız “How to buy property in Turkey” (Türkiye’den nasıl gayrimenkul alırsınız) kitapçığımızdır. A’dan Z’ye Türkiye’de gayrimenkul edinme, elde tutma, satışındaki tüm vergi ve prosedürlerini en ince ayrıntısına kadar anlatan, en doğru gayrimenkul yatırımının nasıl yapılacağına yönelik potansiyel yatırımcıya yol gösteren bu kitapçığı Cityscape boyunca hem üyelerimiz aracılığı ile hem de standımızda dağıtıp anlatıyoruz” dedi.  


Gayrimenkul sektörünün yurtdışında tanıtımına ve ülkemizin uluslararası arenada hak ettiği yeri bulmasına destek olmak amacıyla fuara katılan GYODER, 9 Ekim’de bir de panel düzenliyor. ‘Türkiye’de ölçeği her geçen gün artan gayrimenkul yatırımlarının arkasındakiler ve yabancı yatırımcılarının ilgisi’ konulu panele GYODER Başkan Yardımcısı Özlem Gökçe moderatörlük yapıyor. Uluslararası yatırımcıların Türkiye’ye olan ilgisinin masaya yatırıldığı panele Emaar Türkiye CEO’su Ozan Balaban, Aerium Başkanı Anthony Mehran Khoi ve BIOCITY’nin Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Elie HADDAD katılıyor.Eroğlu Gayrimenkul, ilk kez katıldığı Dubai Cityscape’de nasıl karşılandı? 


Bu yıl 8-10 Ekim 2013 tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen Cityscape Global Fuarı’na katılan Eroğlu Gayrimenkul, İstanbul Seyrantepe’de inşasına devam edilen Skyland İstanbul ve Bursa’da hayata geçirdiği Harmony Towers projeleriyle fuara katıldı. Bursa’nın en yüksek binası olarak hayata geçen ve markalı konut projelerinde Bursa için önemli bir kilometre taşı olan Harmony Towers ile İstanbul’un merkezinde gözbebeği bir proje olarak lanse edilen Skyland İstanbul, katılımcılardan tam not aldı. Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, fuarda yatırımcılarla birebir görüşme fırsatı bulduklarını ve iki projeye de gösterilen yoğun ilgiden çok mutlu olduklarını ifade etti.Dubai Cityscape Global 2013
Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin EroğluBu yıl ilk kez yer aldıkları Dubai Ciytscape Fuarı’nda gördükleri ilgiden büyük mutluluk duyduklarını belirten Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, ‘‘Konut, AVM, rezidans ve ofisten oluşan karma projelerimiz olan Bursa Harmony Towers ve İstanbul Skyland İstanbul’un yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da yatırımcıların yoğun ilgisi doğru yolda olduğumuzu bize bir kez daha göstermesi açısından önemli’’ dedi. Eroğlu Gayrimenkul olarak bugüne kadar Sarıyer, Ümraniye, Tekirdağ, Merter, Kâğıthane, Florya, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Seyrantepe, Antalya ve Bursa'da projeler geliştirdiklerini aktaran Eroğlu, 2014 yılında devreye girecek yeni projelerin müjdesini de verdi.West Side İstanbul projesi hangi özellikleriyle Dubai’de dikkat çekti?


Beylikdüzü’nün merakla beklenen projesi Westside İstanbul, şehirle bütünleşen ve aynı zamanda doğayla iç içe alçak katlı mimarisiyle fuarda fark oluşturdu.


İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Beylikdüzü’nün yeni projesi Westside İstanbul, inşaat sektörünün güçlü firmalarından Uzman İnşaat – Beyaz İnşaat – Mutlu İnşaat – Mes Turkuaz – Mes İnşaat ve dünya genelinde 4 kıtada, 50 farklı ulustan 10.000’in üzerinde çalışanı bulunan Şahinler Holding’in ortak girişimiyle hayat buluyor.

Şahinler Holding’in arsası üzerinde inşasına başlanan Westside İstanbul, lansman öncesinde Dubai’de düzenlenen Cityscape Gayrimenkul Fuarı’nda yabancı yatırımcılarla buluştu.Dubai Cityscape Global 2013

Westside İstanbul


Dünyanın birçok ülkesinden gayrimenkul projelerinin katıldığı Dubai Cityscape Fuarı’nda Westside İstanbul yatırımcıların yoğun ilgisini topladı.


Lanse edildiği günden itibaren yoğun ilgi gören Westside İstanbul, Dubai City Scape Fuarı’nda da yer alarak yabancı yatırımcılarla buluştu. Büyük ve küçük dairelerin bulunduğu 2 blok için yabancı yatırımcılarla ön görüşmeler yapılıp anlaşmaya varıldı. Görüşmeler İstanbul’da devam edecek.Projebeyaz, Dubai emlak fuarına hangi projeleriyle katıldı? 


Gayrimenkul danışmanlığında A’dan Z’ye hizmet veren Projebeyaz Danışmanlık, 8-10 Ekim 2013 tarihlerinde Dubai’de düzenlenen dünyanın en önemli gayrimenkul etkinliklerinden Cityscape Global Fuarı’nda yabancı yatırımcıların büyük ilgisiyle karşılanıyor. Avrupa'daki ilk Trump Projesi olan ‘Trump Towers İstanbul' projesini ayrı bir stantta tanıtan Projebeyaz, Astoria Kempinski, Çengelköy Park, Bayramoğlu Residence, Helis Metro Ofis, Metrowin Tower, Bodrum Golf Residence ve Marmara Room gibi pek çok projeyi gayrimenkul yatırımcılarının beğenisine sunuyor.


Dubai Cityscape Global 2013

Projebeyaz Yönetim Kurulu Başkanı Murat Uzun


Cityscape Global 2013’te yabancı yatırımcıların gösterdiği ilgiden büyük memnuniyet duyduğunu belirten Projebeyaz Yönetim Kurulu Başkanı Murat Uzun “Orta Doğu’nun en büyük ve en etkili gayrimenkul etkinliğinde Türkiye’nin yıldızının parladığını görmek bizlere umut veriyor. Sadece Türk gayrimenkul sektörü için değil, ülkemiz için de büyük bir katma değer sağlayacak olan fuarda yabancı yatırımcılara en karlı ve en güvenilir çözümleri sunmayı amaçlıyoruz" dedi.


Projebeyaz, fuar alanında yer alan 3B40 standı ile Trump Towers İstanbul’un çözüm ortağı olarak 7D35 standında ziyaretçilerini bekliyor.BakYapı Cityscape’te kaç milyon TL’lik ciro yaptı? 


Dünyanın en büyük fuarlarından Dubai’deki Cityscape’de BakYapı rüzgarı esiyor. Bursa projesini ilk kez bu fuarda vitrine çıkaran BakYapı, fuarda 30 milyon TL’lik rezervasyon gerçekleştirdi.  Alıcılar arasında Arap şeyhleri ve büyükelçiler de var.


İstanbul Prestij Park ve ilk kez fuarda duyurduğu Bursa projesiyle tüm dikkatleri üzerine çeken BakYapı, Arap yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Fuarda 30 milyon liralık rezervasyon gerçekleştiren şirket, Arabistan’ın önde gelen şeyhlerinden birine 22 konut sattı. Ayrıca Kuveyt Büyükelçisi de konut yatırımı için yine Bak Yapı projelerini tercih etti.  


Dubai Cityscape Global 2013

BakYapı Yönetim Kurulu Başkanvekili Ferhat Bakgör


Cityscape Fuarı’nı değerlendiren BakYapı Yönetim Kurulu Başkanvekili Ferhat Bakgör, Arap ülkelerin ilgisinden memnun olduklarını dile getirdi. Bakgör, “Kuveyt Büyük Elçisi ve Dubai şeyhlerinden Ahmed El Humeyd Bin Rasimi, İstanbul Prestij Park’tan önemli miktarda konut satın aldı. Arabistan’ın önde gelen şeyhlerinden birine de 22 daire satışı gerçekleştirdik. Böylece 70 dairelik bir bloğa bu fuarda ön rezervasyon yaptık. Ön satışımız ise 100’e yaklaştı.” dedi.Bio İstanbul, Cityscape Dubai 2013’te görücüye çıktı


Cityscape Dubai 2013’de Bio İstanbul projesinin ilk defa tanıtılacağını belirten Bio City Development Company Group CEO’su ve Bio İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Elie Haddad, şunları söyledi:  “Bio İstanbul dünya standartlarında sürdürülebilir iç ve dış tasarım, arazinin doğal özellikleri ile uyumlu inşaat, akıllı tesis yönetimi ve yenilenebilir enerji özellikleriyle yaşayanlar, çalışanlar ve yatırımcılar için bambaşka bir yaşam tarzı yaratmayı hedefleyen olağanüstü bir proje. Her sene dünyanın önde gelen firmalarına ev sahipliği yapan Cityscape Dubai’de fuarında, Bio İstanbul projemiz ile yer almaktan gurur duyuyoruz ve inanıyoruz ki, Bio İstanbul ekolojik ve sürdürebilir projelerin yaratılması için mükemmel bir örnek olacaktır.”


Dubai Cityscape Global 2013
Bio İstanbul


2.2 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Bio İstanbul, İstanbul’un iş merkezlerine 25 kilometre uzaklıkta 2 milyon metrekarelik bir alan üzerinde kuruluyor. Bio City Development Company’nin biyomedikal sistemli şehirler yaratma vizyonu ile tasarlanan proje, enerji tasarrufu sistemlerine sahip. Akıllı yaşam seçenekleri bulunan Bio İstanbul, çevre dostu sürdürebilir hizmetler sunan bir şehir olarak planlandı. 


Bio İstanbul’da bulunan ve projenin biomedikal şehir konseptinin kalbi olan, dünya standartlarına uygun İstanbul Çocuk Hastanesi 2016 yılı başında açılacak. Tamamen yerli ve sürdürebilir materyallerden inşa edilecek dünyanın ilk akıllı ve sürdürebilir şehri Bio İstanbul’da ayrıca kaliteli ofis ve iş yerleri, 8 Ar-Ge binası, tıp üniversitesi, sanat performans merkezine ek olarak Sazlıdere Baraj Gölü ve doğa manzaralı konutlar bulunuyor. Dikkatle hazırlanmış bir kalkınma planı ile tasarlanan proje, alt yapı sistemleri ve sosyal olanakları ile benzersiz bir yaşam alanı vaat ediliyor.Evko Meot Grup, hangi projesiyle Dubai Cityscape fuarında? 


İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de inşa edilen ve Evko Meot Grup tarafından hayata geçirilen Marmaroom konut projesini Evko Meot Grup 8-10 Ekim 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan Dubai Cityscape'te tanıtıyor...

Evko Meot Grup İstanbul Maltepe’de gerçekleştirdiği deniz ve orman manzaralı 260 lüks daireden oluşan Marmaroom konut projesini  8-10 Ekim 2013 tarihleri arasında Dubai World Trade Centre’da gerçekleşecek olan Cityscape Global Property Fair’de tanıtacak.  Yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği Evko&Meot Grup ortaklığı ile yapılan ve 165 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Marmaroom konut projesinde ilk fiyat avantajları devam ediyor.Timur Gayrimenkul, Dubai’de 13 günde kaç konut sattı?


Timur Gayrimenkul tarafından Dubai'de gerçekleştirilen Cityscape Global 2013 fuarında verilen bilgiye göre Timur Gayrimenkul yeni inşasına başladığı Merter ve Kapıthane projelerinde 13 gün içinde 523 konut sattı... Bu satışta 200 milyon TL ciro yaptı. Toplam hedef ise 620 milyon TL hedefleniyor.


Emlakkulisi.com’da Kübra Genç imzalı habere göre; ayrıca ilk satış ofisini de açan firma 1 ay sonra Kağıthane'de 4 rezidans binasına ve Merter'de ise bir yeni projeye başlayacak. Firma yeni projelerinde 2 bin konutu hedefliyor.Dubai Cityscape Global 2013 iletişim bilgileri nelerdir?Web: www.cityscapeglobal.com
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı