Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Dündar İnşaat

Hüseyin Dündar’ın 1963 yılında kurduğu firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Dündar’dır.Dündar İnşaat ne zaman kuruldu?


Yüksek İnşaat Mühendisi Hüseyin Dündar tarafından 1963 yılında kuruldu. Hüseyin Dündar, oğulları Hakan ve Mete Dündar ile çalışmalarına devam etti. 2013 Temmuz ayında Hüseyin Dündar'ın vefat etmesi ile birlikte Dündar İnşaat yönetimi şu şekilde düzenlendi: Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Dündar, Yönetim Kurulu Üyesi Mete Dündar oldu.


Dündar İnşaat Müşteri İlişkileri Satış ve Pazarlama Yöneticisi Nurhan Nalıncı'dır.


Dündar İnşaat projeleri hangileridir?


Van-İran hudut hattındaki tren istasyonları,

Elazığ Sanayi Sitesi,

Diyarbakır Havalimanı,

Elliler İş Merkezi,

Derince Limanı,

Öztalay Çarşısı,

İzmit Çınarlı Konutları,

Şen İş Merkezi,

D-Plaza Çarşı Katı,

D-Plaza Konutları,

D-Plaza Ofis Birimleri,

Dündar-Rorf İş Merkezi,

T-Club & Diner,

Tahralı Çamlıca Evleri (515 konut),

Kandilli Demosten Korpi Köşkü Restütasyonu,

Istanblue Rumeli Feneri Evleri (119 villa).Dündar İnşaat


İncity projesinin özellikleri nedir?


Dündar İnşaat Müşteri İlişkileri Satış ve Pazarlama Yöneticisi Nurhan Nalıncı, Incity projesi hakkında şu açıklamalarda bulundu:


Incity, Kozyatağı'nın lüks konut yapılanmasına en uygun arazisinde hızla yükseliyor. Yer aldığı düz ve yüksek arazisi, şehrin içinde kolay kolay rastlanmayan geniş yeşil alana sahip olması, TEM ve E-5 otoyollarına direkt bağlantısı, CarrefourSA ve Metro Alışveriş Merkezleri'ne yürüyüş mesafesinde olması, Incity'nin konumsal özellikleri arasında yer almaktadır. Incity, UBC Amerikan Deprem Şartnamesi'ne uygun olarak projelendirildi. Tüm proje ve mühendislik hesapları titizlikle yapılan Incity, yapı güvenliği adına en küçük ayrıntının bile göz ardı edilmediği bir duyarlılıkla oluşturuluyor. Türkiye'nin "Loft Daire" ayrıcalığı sunan ilk projesi Incity, hayalinizde tasarladığınız evde yaşamanızı sağlayacak. Türkiye'nin ilk "24 Saat Açık Spor Kompleksi" In Theraphy, Incity'de. Artık çalışma saatlerinizin düzensizliği forumunuzu koruyamamanıza engel olamayacak. In Theraphy'de haftanın her günü, günün her saati spor yapabileceksiniz. Kısacası, Incity'de sizi çok farklı ve ayrıcalıklarla dolu bir yaşam bekliyor olacak. Burada yer alan daireler oturmak amacı ile genelde tercihe edilmektedir. Yatırım amacı ile tercih edilen tarzda değildir. Incity projesinin şu anda sonuna gelmiş durumdayız, 2 hafta gibi kısa bir zaman diliminde de bitmiş olacak. Eylül ayı gibi restourant tam olarak faaliyete geçecek, Yine Eylül sonu gibi de sosyal tesislerimiz faaliyete başlamış olacak. Bu proje Ekim ayı içinde de tam olarak bitmiş olacak.


Dündar İnşaat hangi kesime hitap ediyor?


Dündar İnşaat Müşteri İlişkileri Satış ve Pazarlama Yöneticisi Nurhan Nalıncı, projenin hedef kitlesini şu şekilde açıkladı:


Projemiz konsepti itibari ile A ve A plus gruba hizmet veriyor. Şu ana kadar satmış olduğumuz mevcut müşteri portföyümüzde zaten, öncelikli olarak yıllık geliri 350 bin dolar'ın üzerinde olanlar tercih ediyor. Üst düzey yönetici konumda olan ve kendi firması olanlar daha çok tercih ediyor. Vaktini daha etkin olarak kullanmak isteyen aileler burayı tercih ediyor. Çünkü çok yoğun çalışan insanlar, burada istedikleri tüm her şeyi bir arada bulacakları için tercih ediyorlar. Çocuklarının daha güvenli bir ortamda sosyalleşerek büyümelerini istiyorlar. Burada bu şekilde bir yer bulacaklarını bildikleri için bizden yer aldılar. Kısaca biz burada yaşam satıyoruz.Dündar İnşaat


In Life projesinde satışlar kaç TL?


12 bin 500 metrekare alan üzerine Ataşehir'de  konumlandırıldı. Toplamda 211 adet konuta yer verildi. Proje 5 blok şeklinde tasarlandı. 10 ile 11 kattan meydana geldi.


Inlife projesinde yer alan daireler: 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde yer aldı. Daire fiyatları ise 2013 Temmuz ayı itibari ile 355 bin TL'den başladı.


Projenin ortak kullanım alanları da şu şekilde: Sauna, buhar odası, bisiklet parkuru, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu.


İletişim bilgileri: Dilek Sabancı Cad. Ataşehir – İstanbul 0 216 469 58 28


Dündar İnşaat'ın iletişim bilgileri nedir?


Adres: Prof. Dr. Hulusi Behçet Caddesi Köşk No:4 Caddebostan-Kadıköy 34728 İstanbul

Telefon: +90 216 385 0 385 Faks: +90 216 385 7 781

E-posta: info@dundaras.com.tr 
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı