Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Duru Beytepe'de lansmana özel fırsatlar!

Tona Yapı ve Safe İnşaat tarafından inşa edilen Duru Beytepe'de lansman dönemine özel avantajlar sunuluyor..


Tona Yapı ve Safe İnşaat kalitesiyle hayata geçirilen Duru Beytepe'de lansman dönemine özel avantajlı kampanya sunuluyor. Projede peşin ödemede yüzde 20, lansmana özel yüzde 10 indirim uygulanırken, firma bünyesinde 50 aya varan vade farksız ve kişiye özel ödeme planları ile avantajı da sağlanıyor. 


Tona Yapı Safe İnşaat Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal “İnsanlar artık nitelikli bir yaşam içinde yer alırken aynı zamanda da şehrin merkezinde kalmak istiyor.Çankaya bu anlamda her zaman Başkentlilerin ilk tercihi olmuştu. Çankaya’da yaşanan yoğunluk, insanların otopark sıkıntısı gibi birçok sıkıntı yaşaması farklı arayışlara yönelmelerini sağladı. Bu açığı kapatacak olan semt ise hem lokasyonu hem de yükselen kaliteli projeleri ile Beytepe oldu. Son 5 yıl içerisinde yaşanan bu değişim, hem Türkiye hem de Ankara’nın önemli eğitim kurumlarının buralara taşınması ile değerine değer kattı. Beytepe’nin birkaç yıl içerisinde Başkent’in yıldızı olacağı görüşündeyim” dedi.


Eğitimin nabzı Beytepe’de atıyor

TED Koleji, Ufuk Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, ODTÜ gibi okullara olan yakınlığı ile dikkat çeken Beytepe, aynı zamanda da LÖSEV Lösante Hastanesi, Atatürk Hastanesi ve yeni yapılan Bilkent Şehir Hastanesi gibi sağlık kuruluşlarına da eşit mesafede yer alıyor. Duru Beytepe’nin aynı zamanda Panora ve Gordion AVM’ye de eşit mesafede olduğunu anlatan İlhan Erdal “Beytepe yeşil alanlarıyla doğanın kalbinde yer alırken aynı zamanda da şehrin merkezinden ayrılmıyor” diye konuştu.