Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ebru Hamzaoğlu kimdir?

2007 yılından beri Ağaoğlu Şirketler Grubu'nda Dekorasyon Müdürü olarak görev alan Ebru Hamzaoğlu kimdir?


Ebru Hamzaoğlu, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü'nden 1998 yılında mezun oldu. 2007 yılından beri Ağaoğlu Şirketler Grubu'nda Dekorasyon Müdürü olarak görev alan Ebru Hamzaoğlu, bir dergiye verdiği röportajda projeleri nasıl hayata geçirdiğini şu şekilde anlattı:


"Projelerimizdeki tasarımlarımızda "olmazsa olmaz" dediğim önceliğimiz, kaliteli ürün ve hizmet sağlamak. Benim için fiyatı pahalı olan ürün, iyi ürün demek değildir. Bu nedenle güvenilirliği, dayanıklılığı tescillenmiş, müşterilerimize yaşam alanlarımızı teslim ettikten sonra da satış sonrası servis hizmeti verebilecek marka ve firmalarla çalışmaya gayret ediyorum. 


Aslında bu durum işin prosedür kısmı gibi gözükse de, malzeme seçimlerini yapmadan önce doğru çözüm ortaklarından malzemeleri bulup tasarımlarımızda uygulamak bizim sorumluluklarımız içinde. Keskin, net bir çizgim olmasa da, gerçekleştirdiğimiz projelerde modern ya da klasik düzen yerine, kullanıcıların evlerinde yer alacak diğer mobilyalarla bütünlük sağlayabilecek kombinasyonlar oluşturuyoruz."