Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Edirne İpsala 2. Etap başvuru işlemleri!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 171 konutluk Edirne İpsala 2.Etap Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve İdare stoğunda bulunan 92 adet konut için 25 Eylül'de başlıyor..


Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 171 konutluk Edirne İpsala 2.Etap Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve İdare stoğunda bulunan 92 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunuluyor.


Edirne Keşan Beyendik Alt Gelir Grubu Konut Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.Halk Bankası A.Ş.’nin İpsala Şubesi aracılığıyla yürütülüyor.


Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutun başvuruları, 25 Eylül 2017 – 29 Aralık 2017 tarihleri arasında kabul edilecek.


Konut alıcıları, peşinat miktarını 25 Eylül 2017 – 29 Aralık 2017 tarihleri arasında, T.Halk Bankası A.Ş.’nin İpsala şubesine yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalayacaklardır. 


Borç bakiyesi ve aylık taksitler her yılın Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda iki kez, bir önceki 6 aylık dönemdeki memur maaş artış oranı, Türkiye İstatistik Kurumunca belirlenen TÜFE ve Yİ-ÜFE oranlarından en düşük olana göre belirlenecek oranda artırılacaktır. İlk taksit ödeme tarihi Konut Teslim tarihini takip eden bir sonraki aydır.Satış ilanı için tıklayın.