Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Edonia Garden görücüye çıktı!

Edonia Garden görücüye çıktı. Kar Yapı tarafından Pendik Kurtköy’de hayata geçirilen ‘Edonia Garden’ projesinin basın lansmanı Raffles İstanbul'da bugün gerçekleşti..


Kar Yapı tarafından Pendik Kurtköy’de hayata geçirilen ‘Edonia Garden’ projesinin basın lansmanı Raffles İstanbul'da bugün gerçekleşti.Toplantıya, Kar Yapı Satış ve Pazarama Müdürü Güven Uşak, Kar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Üçüncü ve Kar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Erol Üçüncü katıldı.


Kar Yapı, İstanbul'daki ilk projesi ‘Edonia Garden’ı düzenlediği lansmana özel avantaj ve ödeme kolaylıklarıyla satışa çıkardı. Projede lansmana özel peşin ve banka kredili ödemede yüzde 20 indirim ve liste fiyatına 60 ay 0 faiz fırsatıyla satışa sunuldu. 


10'ar katlı 4 blokta 388 adet konut ve 12 adet ticari üniteden meydana gelen Edonia Garden projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunuluyor. Projedeki dairelerin alanları 62 metrekare ile 147 metrekare aralığında değişiyor. 


Projede, açık havuz fitness center, hamam, sauna, buhar odası, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, kafeterya, süs havuzları gibi sosyal donatılar da mevcut. 


Edonia Garden görücüye çıktı!


Edonia Garden'ın lansman toplantısında konuşan ve projenin arsa payı hariç 120 milyon lira yatırım değerine sahip olduğunu söyleyen Kar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Üçüncü, daireleri 2019 yıl sonunda teslim etmeyi planladıklarını belirtti. Üçüncü "İstanbul Anadolu Yakası'nın en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Pendik Kurtköy'de hayata geçirdiğimiz ilk konut projemiz Edonia Garden, bizim prestij projemiz. Yap-sat şeklinde inşa ettiğimiz ve 388 konut ile 12 ticari ünite olarak planladığımız Edonia Garden'ı, lansmana özel fiyat ve fırsatlarla satışa sunuyoruz. 4 bloktan oluşan projenin 2’sinin kabası bitti, diğer iki bloğun da temelleri atıldı. Projemizde daire fiyatları ise 1+1'lerde peşin 199 bin 500 TL'den, 2+1'lerde peşin 299 bin TL'den ve 3+1'ler için peşin 435 bin TL'den başlıyor. Öte yandan; liste fiyatı üzerinden firma bünyesinde de yüzde 25 peşinat 60 ay 0 faiz ödemeli kampanyamızı uyguluyoruz. Bunun yanı sıra;4 farklı bankayla anlaştık, bu bankalardan yüzde 20 peşinat olmak üzere geri kalanı kredi olarak kullanmak mümkün olabiliyor" dedi.


Yapımı devam eden Şeyhli metro istasyonu projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Bu metro istasyonu, site sakinlerine Kadıköy’e kadar çok rahat yolculuk etme ve İstanbul Anadolu Yakası’nın en büyük alışveriş merkezi Viaport’a çok kısa mesafede yer alıyor. 


Proje; Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 1,5 km, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 3 km ve hızlı feribota ise 7 km uzaklıkta bulunuyor. Pendik Hızlı Tren Garı ile  Pendik Devlet Hastanesi’ne yakınlığıyla dikkat çeken proje; Pendik Marina, Tuzla Marina ve Marmaray’a da kolay ulaşım sağlayan bir konumda inşa ediliyor. 
Web: http://edoniagarden.com

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı