Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Edonia Garden ön satışa çıktı! 250 bin TL'ye!

Kar Yapı tarafından Pendik'te hayata geçirilen Edonia Garden projesi ön satışa çıktı. Projede daireler 250 bin TL'den başlıyor..


Edonia Garden projesi, Kar Yapı tarafından Pendik'te inşa ediliyor. Ön satışların başladığı Edonia Garden'da dairelerin 2019 yılı sonunda teslim edilmesi planlanıyor. 


Edonia Garden'da toplam 388 konut ve 12 adet ticari üniteye yer veriliyor. ‘Edonia Garden’ projesinde fiyatlar ise 250 bin TL’den başlangıç gösteriyor. 


Özel fiyat avantajıyla satışa sunulan proje; oturuma ve yatırıma uygun olarak tasarlandı. 


Edonia Garden'da dairelerin büyüklükleri brüt 62 metrekare ile 147 metrekare arasında değişiyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri sunuluyor. 


9 katlı 4 blok halinde dizeyn edilen projede tüm blokların inşaatı eş zamanlı olarak yükseliyor. 


Peşinde yüzde 20 indirim


85 milyon TL yatırım değerine sahip olduğunu söyleyen Kar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Üçüncü, projenin özel peyzaja sahip olduğunu belirterek şu bilgileri verdi: “Açık havuz fitness center, hamam, sauna, buhar odası, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, kafeterya, süs havuzları ve su alanları olacak şekilde planlanan ‘Edonia Garden’, 2 katlı otopark ve her daireye özel 1 araçlık alan imkanıyla da dikkat çekiyor.


Ayrıca firma bünyesinde de yüzde 25 peşinat verenler; ‘60 ay sıfır faiz’, ’48 ay sıfır faiz yüzde 4 indirim’, ’38 ay sıfır faiz yüzde 8 indirim’ ve ‘24 ay sıfır faiz yüzde 12 indirim’ gibi imkanlara sahip oluyor.”


Lokasyon ve ulaşım kolaylığıyla da farklılaşan proje, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Proje; Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 1.5 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 3 kilometre ve hızlı feribota ise 7 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Tel: 0 (216) 307 64 64 

Web: http://www.edoniagarden.com           

Web: http://www.kar.biz.tr