Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Edonia Garden'da ön talep dönemi başladı!

Kar Yapı tarafından Pendik’te hayata geçirilen Edonia Garden'da ön talep dönemi başladı. Projedeki daireler 2019 Aralık'ta teslim edilecek..


Kar Yapı'nın Pendik’te konumlandırdığı ‘Edonia Garden’da ön talep süreci başladı. 388 adet konut ve 12 adet ticari üniteden meydana ‘Edonia Garden’ metrekare büyüklükleri brüt 64 metrekare ila 147 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. Projenin 2019 Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.


Kar Yapı tarafından Pendik’te hayata geçirilecek olan ‘Edonia Garden’ projesinde ön talep dönemi başladı. Hazır betondan yapı kimyasallarına, asfalttan kirece, agregadan hafriyata kadar çok geniş ürün yelpazesiyle inşaat sektörü için üretim yapan Kar Group bünyesinde faaliyetlerine devam eden Kar Yapı, ilk projesi ‘Edonia Garden’ı ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuyor. 


Oturuma ve yatırıma uygun olarak planlanan proje; satışa çıktığı anda sağlayacağı özel fiyat avantajının yanı sıra gelecekteki prim potansiyeliyle de dikkat çekiyor. 388 adet konut ve 12 adet ticari üniteden oluşan ‘Edonia Garden’ metrekare büyüklükleri brüt 64 m2 ila 147 m2 arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. 9’ar katlı4 blok şeklinde inşa edilen projede tüm blokların aynı anda yükselmesi planlanıyor. 


2019 Aralık’ta teslim


‘Edonia Garden’ın 2019 Aralık ayında teslim edilmesinin planlandığını söyleyen Kar Group Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Üçüncü, projenin14 bin 180 m2 arsa alanına sahip olduğunu belirtti. Projenin 85 milyon TL yatırım değerine sahip olduğunu ifade eden Üçüncü, bundan sonra başka projeleri de olacağının altını çizerek ‘Edonia Garden’ile ilgili bilgi verdi.


Şenol Üçüncü, “Projemiz ismine uygun şekilde‘cennet’tanımına uygun bir peyzaj anlayışıyla hayata geçirilecek. İçerisinde açık havuz fitness center, hamam, sauna, buhar odası, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, kafeterya, süs havuzları ve su alanları olacak şekilde planlanan 


‘Edonia Garden’, 2 katlı otopark ve her daireye özel 1 araçlık  alan imkanıyla da dikkat çekiyor” dedi. Lokasyon ve ulaşım kolaylığıyla da farklılaşan proje, merkezi  noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Proje; Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 1.5 km, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 3 km ve hızlı feribota ise 7 km uzaklıkta bulunuyor. Pendik hızlı tren garı ile Pendik Devlet Hastanesi’ne yakınlığıyla dikkat çeken proje; Pendik Marina, Tuzla Marina ve Marmaray’a da kolay ulaşım sağlayan bir konumda inşa ediliyor.


Öte yandan; ‘Edonia Garden’,yapımı devam eden Şeyhli metro istasyonu projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Bu metro istasyonu, site sakinlerine Kadıköy’e kadar çok rahat yolculuk etme ve İstanbul Anadolu Yakası’nın en büyük alışveriş merkezi Viaport’a çok kısa sürede ulaşma imkânı sunuyor.


‘Edonia Garden’, Sabiha Gökçen-Pendik metrosunun 2018’de, Pendik Kaynarca-Tuzla metrosunun ise 2020’de tamamlanmasıyla çok daha değerli bir yatırım haline gelmiş olacak.


http://www.edoniagarden.com  

http://www.kar.biz.tr