Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Edremit Akbulut Evleri Eylül'de teslim!

3 blok, 96 daireden oluşan Edremit Akbulut Evleri'nde dairelerin 2017 Eylül'de teslim edilmesi planlanıyor..


35 yıl önce inşaat sektörüne adım atmış, bitirdiği projelerle büyüyerek hizmetlerini icra etmekte olduğunu söyleyen Akbulut İnşaat Firma Sahibi Kenan Akbulut; “Edremit Kadıköy’de yüksek kaliteli yaşam alanları sunmaktayız. 35 yıldır yurtiçi ve yurtdışında inşaatlar yapmaktayız. 


Edremit’te Akbulut Evleri olarak devam eden projelerimizde ultra lüks daireler ile toplam 3 blok, 96 daireden oluşan inşaatlarımız ve satışlarımız devam etmektedir. Akbulut İnşaat olarak hedefimiz Edremit’in çehresini değiştirerek yeni ve modern yaşam alanları sunmaktır.“ diye açıklamalar yaptı. 


Akbulut İnşaat olarak 3+1 150 metrekare yaşam alanları sunduklarının altını çizen Kenan Akbulut; “Edremit Körfezi’nde 1 yıldır faaliyet göstermekteyiz. 35 yıllık tecrübemizi Edremitlilere yaşatmak adına 3 blok olan 96 daire ile merkezi sistemli, asansörlü, otoparklı, güvenlikli bir site yaratmak istedik. İlk bloğumuz bitmek üzere. 2017 Eylül ayı itibariyle de anahtar teslimlerine başlayacağız. Her blokta her katta 4 daire olmak üzere 32 daireden mevcuttur. Edremit Akçay yolu üzerinde Novada Alışveriş merkezine yakın, Sağlık Meslek Lisesi arkasında Kadıköy’de inşa ettiğimiz Akbulut Evleri siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz. Firmamız sizinle beraber daha iyi yaşam alanları için büyüyerek hizmetlerini icra etmeye devam edecektir” dedi. Edremit Kadıköy’de ki Akbulut Evleri; hastaneye, pazara, okula, camiye, ana yola ve alışveriş merkezlerine çok yakın olup, Körfezin en muhteşem projelerinin en başında yer aldığını ifade eden Kenan Akbulut; “İnşaat sektörü gibi bu büyük pazarda ev alırken insanların ilk kıstası marka projeler olması gerekmektedir. 


Konut alıcıları önceki yıllara göre daha bilinçlidir. Konut alıcıları ilk olarak inşaat firmalarına güvenmek istemektedirler. Bizler 35 yıllık tecrübemiz ve atığımız imzalarla bu güveni Körfez halkına sunmaktayız. Önceden konutun güneş alması, ısıtma sistemi, lokasyonu gibi detaylar dikkate alınırken, bunun yanında artık sosyal donatı alanlarından, mimarisine; yaşam standartlarını artıracak kurgulardan, yeşil alanın büyüklüğüne projenin her özelliğine dikkatle bakıyorlar. Ama en önemlisi projeyi hayata geçiren firmanın kimliği ve bugüne kadar yaptığı çalışmalar. Daha önce oldukça kötü olaylarla karşılaşan veya bu olaylara şahit olan alıcı; önüne belki de onlarca yıl ödeme planı getirilen konutu alırken ilk olarak firmaya güvenmek istiyor. Kendini kanıtlamış, tecrübeli bir firma olarak bizler üzerimize aldığımız bu sorumlulukları bugün dünden daha iyi olmak için özveri ile çalışıyoruz.” dedi.


Körfez Star