Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ege Perla AVM açıldı!

İzmir Körfezi'nin en güzel noktasında, İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. güvencesiyle hayata geçirilen Ege Perla alışveriş merkezi, bugün kapılarını ziyaretçilerine açıyor.


İzmir Körfezi'nin en güzel noktasında, İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. güvencesiyle hayata geçirilen Ege Perla alışveriş merkezi, bugün kapılarını ziyaretçilerine açıyor. 490 milyon liralık yatırımıyla, 81 bin metrekarelik alanda birbirinden seçkin 100'e yakın markasını misafirleri ile buluşturacak olan Ege Perla, başarılı mimar Emre Arolat'ın imzasını taşırken, yönetimini ise Kanyon Yönetim üstleniyor. 


İzmir'in en gözde alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olmaya aday Ege Perla, lezzetten, modaya, iyi yaşamdan, eğlenceye pek çok alanda adından söz ettirirken, İzmirlileri, kendini İzmirli hissedenleri ve İzmir'in büyüsünü bilenleri de bu keyfi paylaşmaya davet ediyor. 


Birbirinden lezzetli restoranları ve en seçkin moda markalarını misafirleri ile buluşturmaya hazırlananan Ege Perla, her yaştan misafiri eğlenceye doyuracak. 956 araç kapasiteli otoparkı, spor merkezi, sineması ve kendine has tarzıyla dikkat çeken TOY Ege Perla tiyatrosu İstanbul'dan taşınarak İzmirlilerle buluşacak. 


Ege Perla AVM adres ve iletişim

Adres: Çınarlı Mahallesi, Çınarlı Konak - İzmir

Tel: 444 7496

Saatleri:Her gün 10:00-22:00


Sabah