Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ekosilivri lansman fırsatlarıyla satışa sunuldu!

İstanbul Silivri ilçesi, geri dönüştürülebilir sağlıklı yapı malzemeleriyle inşa edilen butik villa projesine kavuşuyor. EKOSİLİVRİ lansman fırsatlarıyla satışa sunuldu.


İstanbul Silivri ilçesi, geri dönüştürülebilir sağlıklı yapı malzemeleriyle inşa edilen butik villa projesine kavuşuyor. EKOSİLİVRİ lansman fırsatlarıyla satışa sunuldu.


EKOSİLİVRİ Proje Özellikler

İstanbul Silivri’de 36 adet bağımsız bölüm villa ünitesinden meydana gelen EKOSİLİVRİ projesi 9 blok halinde, bitişik nizam ve ikiz villa konseptiyle inşa ediliyor. EKOSİLİVRİ projesinde 2+1,  3+1 ve 4+1 oda sayısında villa seçenekleri bulunurken metrekareler  92, 136 ve 145 m2 arasında değişiyor.


EKOSİLİVRİ’de yağmur suları boşa gitmiyor. Su toplama ve depolama sistemi ile yağmur suları kullanıma kazandırılıyor;  güneş enerjisi sistemiyle de EKOSİLİVRİ projesi enerjisini kendisi üretiyor.


EKOSİLİVRİ Sosyal Donatılar

EKOSİLİVRİ’DE her bir bağımsız bölüm önünde açık otopark bulunduğu gibi, ortak alanda misafir otopark alanı da bulunuyor. Açık yüzme havuzu bulunan projede bir adet çoklu aktivite spor alanı (basketbol, voleybol, tenis, futbol) ve EKOSİLİVRİ sakinleri için cafeterya ve sosyal tesis bulunuyor.


Lokasyon

İstanbul Silivri ilçesinde hayata geçen EKOSİLİVRİ projesi E-5 Karayoluna 400 metre mesafede konumlanıyor. EKOSİLİVRİ sahile,  bütün alışveriş ve sosyal olanaklara yürüme mesafesindedir. Bölgede bulunan Maxi AVM ile komşu konumda bulunan EKOSİLİVRİ, Silivri Belediyesi ve şehir hatları vapur iskelesine 5 dakika araç mesafesindedir.


Ekolojik Evler

İnşat aşamasında kullanılan bütün yapı ürünlerinde,  dönüştürülebilir ve insan yaşamına zararsız ürünlerden seçilen EKOSİLİVRİ  ekolojik ev standartlarını maksimum seviyede kullanarak, Silivri bölgesinin ilk sağlıklı yaşam konseptli villa projesi oluyor.


Web: http://ekosilivri.com/