Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ekosilivri'de esnek ödeme fırsatlarıyla!

36 adet villadan meydana gelen Ekosilivri'den villa sahibi yapacak yeni kampanya sunuluyor. Kampanya dahilinde ilk 5 villa için, yarısı peşin, kalanı 60 vade farksız ödemeler yapılabiliyor.


İstanbul Silivri ilçesinde 36 adet bağımsız bölümden oluşan Ekovilla, sağlıklı ve geri dönüştürülebilir yapı malzemeleriyle hayata geçiyor. Rees Network tarafından 'Ekolojik Ev' sloganı ile sağlıklı yaşam alanları inşa eden Ekovilla markası altında projelendirilen Ekosilivri'de 2+1, 3+1 ve 4+1 oda sayısında villa tipleri bulunuyor. Ekosilivri'de villa metrekareleri, 92-146 arasında değişiyor.


Ekosilivri'nin ekolojik özellikleri

Güneş enerji sisteminin uygulanacağı Ekosilivri'de yağmur suları da dönüştürülerek kullanıma sunuluyor. Sağlıklı yapı malzemeleriyle inşa edilen Ekosilivri, enerjiyi minimum tüketip çevreye zarar vermiyor. Her bir villa için açık otopark imkanı bulunan projenin bir de ortak alan misafir otoparkı mevcut. Ekosilivri’de açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve sosyal tesisleri ile, butik villa yaşantısı fırsatı sunuluyor.


Silivri'de villa sahibi yapacak kampanya


İlk 5 villa için, yarısı peşin, kalanı 60 vade farksız ödeme imkanı ile lansman duyurusu yapılan Ekosilivri'de satışlar yarı yarıya tamamlandı. Lansmanda gelen talepler doğrultusunda yeni kampanya planladıklarını belirten Rees Network Genel Müdürü Mehmet Afşar, " Ekosilivri projemizde peşinatlı, faizsiz ve vade farksız ödeme seçenekleri sunduk. İlk yarı satışını tamamladığımız projemizin ikinci yarısı için yüzde 10 peşin, yüzde 40 temel atıldığında, yüzde 30 irtifakında ve son yüzde 20 ise teslimde ödemek suretiyle daha esnek ve faizsiz ödeme seçeneği sunduk. " dedi. Projenin 18 ayda teslim edileceği tahahhüt ediliyor.


Ekosilivri.com

0212 450 0036