Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ekş Ekşioğlu Holding'ten Antalya'da Gold Residence Urkay Projesi!

Antalya Kundu'da Ekş Ekşioğlu Holding tarafından hayata geçirilen Gold Residence Urkay projesinin 18 ayda tamamlanması planlanıyor..


Ekş Ekşioğlu Holding, Antalya Kundu'da yeni projeye başladı.  Gold Residence Urkay isimli projede 83 daire yer alıyor. Yüzde 75'inin yeşil alan olarak tasarlandığı projenin 18 ayda tamamlanması planlanıyor. 


Daire alanlarının 61 metrekare ile 110 metrekare arasında değiştiği Kundu Gold Residence Urkay projesi  Belek Golf Merkezine 12 dk, Antalya Uluslararası Havalimanı’na (AYT) 11 dk, Lara Plajlarına 5 dk, denize 2 dk, Antalya Şehir merkezine 25 dk, Saklıkent Kayak Pisti’ne 90 dk mesafede yer alıyor.


Ekş Ekşioğlu Holding yetkilileri projeyle ilgili “Projede toplam 83 daire yer almakta. 4 bin 500 metrekare alanda inşa edilen projede yüzde 75 yeşil alan var. Bu alanda yetişkin ve çocuk havuzu, spor sahası, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları mevcut. Ayrıca açık otopark ve 7/24 güvenlik hizmeti de bulunacak. Daire içlerinde mobilya ürünü olarak; oturma grubu, TV ünitesi, yatak odası takımı, mutfak mobilyaları, banyo mobilyaları modern ve özgün bir iç mimari tasarımla alıcıya sunulmakta. Bunlar çok önemli çalışmalar”  şeklinde açıklama yaptı. 


Yetkililer, “Yıllık 10 milyon turistin giriş yaptığı Türkiye’nin turizm merkezi olan Antalya Kundu’da yüksek kira getirisi sunacak olan Urkay projesi kısa bir süre için uygun ödeme koşullarıyla satışa çıktı. Banka kredisi olmaksızın, 0 faiz ve 60 ay taksit ile firma bünyesinde taksitlendirme imkanı sunulan projede ilk 18 ay taksitler 900 TL olarak ödenecek. Şu anda metrekaresi 3 bin 900 liradan satılan Gold Residence Urkay’ın; tamamlandığında aylık kira getirisinin 1.400 TL olması öngörülmekle beraber tamamlandığında metrekare satış fiyatının 4 bin 750 ila 5 bin lira arasında gerçekleşeceği düşünülmekte. Bu da 18 ay sonra ortalama yüzde 20 prim yapacağı anlamına geliyor.” dedi. 


http://eksholding.com.tr/en/


Hürriyet 

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı