Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ekşioğlu ve Severler Apartmanı'nda 275 bin TL'ye 2+1!

Antalya Kepez Ulus Mahallesi'nde Çallı kavşağında kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Ekşioğlu ve Severler Apartmanı'nda fiyatlar 275 bin TL'den başlıyor..


Ekşioğlu ve Severler Apartmanı, Ekşioğlu İnşaat tarafından Antalya Kepez Ulus Mahallesi'nde Çallı kavşağında kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçiriliyor. 


2 blokta 28 daireden meydana gelen Ekşioğlu ve Severler Apartmanı'nda 2+1 dairelerden (ofis olarakta kullanılabilir) 5+1 dairelere kadar seçenekler sunuluyor. 


İlk bloktaki dairelerin Mart 2018'de teslim edileceği Ekşioğlu ve Severler Apartmanı'nda diğer blok Ağustos 2018'de teslim edilecek. Projede satılık dairelerin fiyatları ise 275 bin TL'den başlıyor.


Binaların olduğu yerin yakınında alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar, ve toplu taşıma (otobüs,tranvay) yer alıyor. 


Daireler, doğalgaz kombili, Makine dairesiz sessiz asansörlü, merkezi uydu sistemli, görüntülü diafonlu, pvc ısıcam ve monoblok panjurlu, lake kapılı, granit tezgah, vestiyer, özel tasarım mutfak, asma tavan, spot ve led ışık, 60x60 granit seramik zeminler, alüminyum ve temperli balkon korkulukları, ısı ve ses yalıtım, kısmı kompozit giydirme cephe, cnc bina dışı süsler gibi özelliklere sahip.Tel: 0242 259 3558


Web: https://eksiogluinsaat.com.tr/eksioglu-severler-apartmanlari