Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Elazığ Vadipark Konutları'nda 120 ay vade farksız 1.300 TL'ye!

İmar Haksen ve İztaş İnşaat işbirliği ile Çayda Çıra Mahallesinde inşa edilen Vadipark Konutları, büyük ilgi görüyor.


İmar Haksen ve İztaş İnşaat işbirliği ile Çayda Çıra Mahallesinde inşa edilen Vadipark Konutları, büyük ilgi görüyor. Eşsiz doğa manzarası, sosyal donatıları, benzersiz iç dizaynı ve konforlu lüks daireleriyle dikkat çeken Vadipark Konutları, beklentilerin üstünde talep görüyor.


Vadi Park, 220 dairelik bir proje. 110 daire 3+1, 110 daire ise 4+1’den oluşmaktadır. 4+1 daireler 220 metrekare, 3+1 dairelerimiz 195 metrekaredir. Ayrı giriş noktalarıyla bay bayan sosyal donatı alanları, yüzme havuzları, Türk Hamamı, spor tesisleri ve sauna projede bulunmaktadır. Ayrıca bir tane kreşi mevcuttur. 


Apartman girişleri tam bir otel konseptiyle dizayn edildi. Dairelerin içinde ebeveyn banyoları otel konseptiyle dizayn edildi. Dairelerde ayrıca Türk hamamı mevcuttur. Bunun yanısıra oturma odası, salon ve mutfak 14 metrekarelik teras balkona çıkmakta. Teras balkonlar ısıcamlı balkon camlarıyla kapanmakta. 


Proje, Elazığ’ın yükselen değeri Çayda Çıra Mahallesinde, depreme dayanıklı zemini, toplu taşıma imkanı olan kuzey çevre yolu ve şehir merkezine 7 dakika mesafede, değeri her geçen gün yükselen bir bölgededir. 


Vadipark konutlarına üniversitenin içinden geçen orman yolu, Akgün Otel ve Yeşilkent’teki bağlantı yolları ile rahatlıkla ulaşılabilir. 


3+1 dairelerde 1,2,3,4. Katlar 55 Bin TL Peşin, 55 Bin TL teslimatta olmak üzere 120 ay vade farksız 1300 TL taksitle satılmaktadır. 4+1 dairelerde ise 1,2,3 ve 4. Katlar 65 Bin TL peşin, 65 Bin TL teslimatta olmak üzere 120 ay vade farksız 1600 TL sabit taksitle satılmaktadır.