Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Elie Haddad - Bio Istanbul

Bio Istanbul Yönetim Kurulu Başkanı'dır. Elie Haddad, Bio City Development Company Group'a CFO olmadan önce Damac Holding’in Genel Müdürü'ydü. İşte Elie Haddad kimdir? sorusunun cevabı...


Elie Haddad - Bio Istanbul
Elie Haddad kimdir?


Elie Haddad, Bio İstanbul'dan önce neredeydi? 


Bio City Development Company Group CEO ve Bio Istanbul Yönetim Kurulu Başkanı Elie Haddad, Bio City Development Company’e (BCDco.) CFO olarak katılmadan önce, Körfez Arap Ülkeleri’nin en büyük özel gayrimenkul geliştirme şirketlerinden Damac Holding’in Genel Müdürü olarak ve öncesinde de Abu Dhabi merkezli, Kraliyet ailesi ile yakın bağlantılara sahip bir yatırım bankası olan Al Oula Capital’in önce Yatırım Bankacılığı Başkanı, daha sonra da CEO’su olarak görev almıştır. 


Daha öncesinde de, KIPCO Grubu’nun bir üyesi olan Katar’lı United Gulf Financial Services’ta Yatırım Bankacılığı Başkanlığı yapmıştır. Elie Haddad’ın Beyrut’taki St. Joseph Mühendislik Okulu’ndan Mühendislik Master Derecesi ve önde gelen Fransız işletme okullarından biri olan ESCP-EAP grubundan Uluslararası Finans Master derecesi bulunmaktadır. Elie Haddad ne zaman CEO oldu?


Aralık 2012’de Elie Haddad BCDco. Şirketler Grubu’nun CEO’luk görevini devralmış olup aynı zamanda Bio Istanbul’un Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yapmaktadır.Elie Haddad ve Bio İstanbul iletişim bilgileri nelerdir?


SATIŞ OFİSİ

Tel: 0 532 111 2 246 (BIO)

Ulaşım: TEM üzerinde Ispartakule çıkışından çıkıp, Bio Istanbul tabelalarını takip edin.

Web: bioistanbul.com.tr