Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Elityapı – Ankara

Yönetim Kurulu Başkanı Cem Çelik ve ortağı Mert Yıldızhan tarafından 1988’de Elit İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti olarak kurulan, 2011’de Elityapı adını alan firmadır. Elityapı, Ankara’da Elit Royal Residence Dora Residence projelerine devam etmektedir.Elityapı – Ankara
Elit Royal ResidenceElityapı ne zaman kuruldu?


Şirket, Elit İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. adı altında 1988 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Birçok projeyi başarıyla tamamlayan firma, 2011 yılından itibaren yeni projelerini ELİTYAPI adı altında devam ettirmektedir.Elit Yapı şirket profili nedir?


Adı: ELİTYAPI Yapı Enerji Mühendislik Sanayi ve Ticaret AŞ.

Kuruluş Tarihi: 23.02.1988

Faaliyetler: İnşaat Sektöründe Her Türlü Altyapı ve Üstyapı İşleri Elityapı’yı kimler kurdu?


Elityapı’nın kurucu ortağı olan Cem Çelik, ODTÜ İnşaat mühendisliği bölümü mezunudur.Tüm Türkiye’de ve özellikle Ankara’da ürettiği kaliteli projelerle adını duyurmuştur.


Şirketin diğer ortağı Mert Yıldızhan ise eğitimini Amerika’da Southern New Hamshire University’sinde Uluslararası İşletme, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinde lisans eğitimini almıştır. Yine aynı üniversitenin pazarlama ve uluslar arası işletme bölümlerinde yüksek lisans ile eğitimini tamamlamıştır.Elityapı’nın devam eden projeleri nelerdir?


ELİT ROYAL RESIDENCE


Bitiş tarihi: 2013    

İnşaat alanı: 11.000 m2    

Arsa alanı 4.069 m2    

Konut sayısı: 35    

Mağaza sayısı: 6   


Beytepe'de yükselen Elit Royal Residence'da seçilebilecek üç cepheli daireden, Beytepe manzarası ve 6000 m2 peyzaj düzenlemesi ile hayal ettiğiniz ortamı ayaklarınızın altına seriyor.


Elit Royal Residence siz ve sevdikleriniz için hayal ettiğiniz konforla beraber 24 saat güvenilir personel hizmeti ve 40 kapalı devre kamera sistemi ile hakettiğiniz güvenliği ve aradığınız konforu akıllı evleri ile hayatınıza taşıyor.


Hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanan bu projede tek tuşla taksi ve güvenlik hizmeti, jenaratör sistemi, her oda için ayrı ayrı olarak ayarlanabilen uzaktan ev ısısı ayarlama imkanını sizlere vermekteyiz. Bunun yanı sıra her daire için iki kapalı bir açık otopark, misafirleriniz için konuk otoparkı ve dairenize özel olarak ayrılmış olan depo...

Bunlar Elit royal Residence'ın sadece dış çekirdeği...DORA RESIDENCE


Bitiş tarihi: 2014    

İnşaat alanı: 2.500 m2    

Arsa alanı: 804 m2    

Konut sayısı:1   Elityapı – AnkaraDora Residence projesi, Ankara'nın en gözde semti olan Gaziosmanpaşa'da, Kehribar Sokak ve Mahatma Gandhi Caddesinin köşesinde bulunuyor. Yapımına 2013 haziranda başlanmıştır. İnşaatımız modern mimarisi ile Gaziosmanpaşa'nın en gözde binalarından biri olmaya aday. Bu özel proje toplam 2500 m2 olup binanın projesi Hatırlı Mimarlık tarafından tasarlanmıştır. Modern çizgilerin sahip olduğu bu proje, tasarımıyla adeta caddenin havasını değiştirecek ve Gaziosmanpaşa'ya yeni bir boyut kazandıracak kadar iddialıdır.Elityapı’nın tamamlanan projeleri hangileridir? 


ELİTPARK SİTESİ


Bitiş tarihi: 2008    
Arsa alanı: 12.000 m2    
İnşaat alanı: 20.000 m2    

Yeşil alan: 10.000 m2    

Konut sayısı: 78   Elityapı – Ankara


Ankara'nın en gözde caddelerinden Park Caddesi üzerinde olan Elitpark Sitesi, yeşil ile mavinin buluştuğu yerdedir. Elitpark sitesi 20.000m2 inşaat alanına sahiptir ve 10.000 m2'lik alanı zengin bir yeşil alan ile kaplıdır.


Site A, B, C, D, E olmak üzere beş blok / 78 konuttan oluşuyor. Projede iki katlı kapalı otoparkın yanında bir de açık otoparka yer verilmiştir. Bunlara ilave olarak, sosyal ihtiyaçlar düşünülerek site içinde yüzme havuzu, fitness salonu, jakuzi, fin hamamı, basketbol sahası ve çocuk oyun alanına yer verilmiştir.


Bu elit site 24 saat kesintisiz, özel güvenlik hizmeti ve kapalı devre kamera sistemi de sunmaktadır. Sitenin 45 tonluk su deposunun yanı sıra bütün dairelere yetecek kadar güçlü jeneratör sistemine sahiptir. Jeneratör beslemeleri, binalardaki 4 adet asansörü de kapsamaktadır. Sitenin ısınması merkezi sistem ile yapılıp pay ölçerlerle ısı ve yakıt tasarrufu amaçlanmaktadır.ELİT BLOK


Bitiş tarihi: 2004    

Proje alanı: 4.000 m2    

İnşaat alanı: 10.000 m2    

Yeşil alan: 4.000 m2    

Konut sayısı: 48   


Elityapı – AnkaraElit Blok Ankara, Ümitköy, Ağaçseven sokağında yer almaktadir, Elit Blok'un Çayyolu köyünü yukarıdan gören eşsiz bir manzarasi ile bina sakinlerine keyifli zamanlar geçirtir. Bu projede 48 konut bulunmaktadır.


10.000 m2 inşaat alanına sahip ve 4.000 m2'lik kısmı da yeşil alan ile çevrilmiştir. Projede biri kapalı iki otoparka yer verilmiştir.


ELİT BLOK projesinde kapalı devre güvenlik sistemi kullanılarak birey güvenliği hedeflenmiştir. Blok iki asansörlüdür ve sığınağı da bulunmaktadır.ANGORA EVLERİ PROJESİ F11 BLOK


Bitiş tarihi: 2010    

İnşaat alanı: 8.000 m2    

Arsa alanı: 6.000 m2    

Konut sayısı: 42   


Elityapı – Ankara


Ankara'nın en büyük yerleşim merkezlerinden Angora evleri projesi içerisinde yer alan F 11 Blok inşaatı 2009 yılında tamamlanmıştır.


42 konutlu blok 8.000m2 inşaat alanına sahip olup, oldukça zengin yeşil alana da sahiptir.


Bu blokta iki asansör, sığınak, su deposu ve açık otoparka sahiptir. Isınma ise merkezi sistem ile yapılmakta, ayriyeten son zamanlarda gözde olan pay ölçer sistemi kullanılarak ısı ve yakıt tasarrufu amaçlanmıştır.Elityapı imzalı diğer projeler nelerdir? 


G.O.P Projeleri


1988 yılında kurulan Elityapı, kurulduğu tarihten 2011 yılına kadar hayata geçirdiği kaliteli projeler ile yatırımcıya kazanç sağlamış, kalitesinden ödün vermemiştir. Elityapı'nın bu dönemdeki projeleri G.O.P.'da yer almaktadır.


MERVE APARTMANI: Kırlangıç Sokak No: 29'da yer alan Merve Apartmanı, beş konutluk özel bir projedir. 2.500m2'lik inşaat alanına sahiptir.


SABRİBEY APARTMANI, MELEKANNE APARTMANI, NEZAHAT ÇELİK VİLLASI, TEKELLİ APARTMANI, TALAT BEY APARTMANI, TAŞDEMİR APARTMANI ve ÜLKÜ İŞ MERKEZİ, Elityapı'nın geçmişte hayata geçirdiği projelerdendir.Elityapı iletişim bilgileri nelerdir?


ELiTYAPI  Yapı Enerji Sanayi ve Ticaret AŞ.

Adres: Kemer Sokak No:14/2  Gaziosmanpaşa 06700 Çankaya / Ankara Türkiye 

Telefon: +90 312 440 00 43 

Faks: +90 312 441 65 38

Web: www.elit-yapi.com