Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Eltes Güneşi – Ağaoğlu Şirketler Grubu – Ümraniye

Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun Ümraniye’de hayata geçirdiği projedir. Eltes Güneşi, Ağaoğlu’nun konut satışında ilk büyük başarısı olarak kabul edilir. Eltes Güneşi’nde konutlar ikinci el olarak Remax tarafından satılmaktadır.Eltes Güneşi – Ağaoğlu Şirketler Grubu – Ümraniye
Eltes Güneşi


Proje künyesi

Lokasyon:  Ümraniye

Toplam arsa: 80 dönüm  

İnşaata başlama tarihi:   2006

İnşaatı bitirme tarihi: Mart 2008   

Yatırım bedeli:  -

Ünite sayısı:  1111 konut, Rezidansta 231 daire

Mimarı:  Ağaoğlu Mimarlık Grubu


Fiyat ve ödeme

Metrekare fiyatları: 3500 TL - 3700 TL arasında 

Ödeme koşulları: Nakit veya banka kredisi 


Proje konumu 

Çevredeki okullar: Bilfen Koleji

Hastaneler: FSM Tıp Merkezi

Çevre yollara uzaklığı: Şile Yolu üzerinde, TEM’e 2,5 km


İletişim Bilgileri: 0216 526 46 26 (Remax)Eltes Güneşi – Ağaoğlu Şirketler Grubu – ÜmraniyeEltes Güneşi nerede?


Ümraniye Çekmeköy'de inşa edilen Ağaoğlu Eltes Güneşi'nde konutların alanları 58 ile 179 metrekare arasında değişiyor. 


Eltes Güneşi konutlarının özellikleri neler?


12 blokta 1111 konuttan oluşan projede 17 farklı konut tipi yer alıyor. "İyi düşünülmüş bir ev, özenle düzenlenmiş bir çevre" anlayışıyla tasarlanan "Eltes Güneşi'nde 58 metrekare ile, 159 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleriye toplam 1.111 daire bulunuyor.


Eltes Güneşi ve Eltes Gold Residence'da ankastre mutfak ürünleri ve ek olarak Eltes Gold Residence'da yatak odaları ve salonlarda split klima yer alıyor. Eltes Gold Residence ile daire sahiplerine oda servisinden valeye, resepsiyondan güvenlik hizmetine kadar pek çok ayrıcalığın yer aldığı beş yıldızlı otel konforu sunuluyor.Eltes Güneşi – Ağaoğlu Şirketler Grubu – ÜmraniyeEltes Güneşi’nde tapular ne zaman verildi?


Ağaoğlu My World, Eltes Gold Residence ve Eltes Güneşi projelerinin kat sahiplerine kat mülkiyeti tapuları verildi. Ağaoğlu tarafından verilen kokteyle katılarak müzik ve ikramlar eşliğinde tapularını alan kat sahipleri, komşularıyla hoşça vakit geçirip sohbet etme fırsatı buldular. Avrupa’nın en büyük ve en kapsamlı spor merkezlerinden biri olan Ataşehir My Club’ World’de düzenlenen kokteylde, 2700 tapu ev sahiplerine dağıtıldı.


2005 yılında satışa sunularak 2007’de yaşamın başladığı My World ve 2008’den bu yana yaşamın sürdüğü Eltes Gold Residence ve Eltes Güneşi projeleri geçen sürede önemli oranda değer artışı kaydederek, kat sahiplerine kazandıran projeler arasında yerini aldı.


Eltes Güneşi – Ağaoğlu Şirketler Grubu – Ümraniye


Eltes Güneşi’nde neler var?


Ağaoğlu'nun tüm projelerinde yer alan ve bünyesinde güzellik salonundan tenise, solaryumdan fitness'a, pilatesten dans derslerine, basketboldan açık-kapalı yüzme havuzlarına, saunadan Türk hamamına kadar pek çok seçenek bulunduran My Club ile, Eltes Güneşi sakinlerinin sosyal yaşamları için alternatifler yaratılıyor.


Yüzde 70 oranında yeşil alan, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzları, spor salonu, kafeterya, açık spor alanları, çarşı ve alışveriş merkezi, 24 saat güvenlik bulunuyor.Ümraniye, her iki köprüye olan yakınlığı, çevre yolları bağlantısı, doğal peyzajı, planlı yapısı, sağlam zemini, bugün ve geleceğe yönelik toplu taşıma kolaylıkları ile İstanbul'un yeni parlayan yıldız bölgesi olarak dikkati çekiyor.Eltes Güneşi iletişim ve ulaşım bilgileri nelerdir? 


Adres: Kemerdere Mevkii Baraj yolu Cad. No: 17 34775 Yukarı Dudullu Ümraniye - İstanbul 

444 6 777 

Tel: 0216 526 46 26 (Remax)

Faks: 0216 420 48 10 

e-Mail: bilgi@eltesgunesi.com

Web: www.eltesgunesi.com


Eltes Güneşi – Ağaoğlu Şirketler Grubu – Ümraniye