Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Elysium Fantastic Bomonti

Ofton İnşaat’ın İstanbul’un Avrupa yakasındaki ilçesi Şişli’nin Bomonti semtinde konumlandırdığı projesidir. Konut fiyatları, 332 bin dolar ile 1 milyon 472 bin dolar arasındadır.Elysium Fantastic projesinin metrekare oranları ne kadardır?


Elysium Fantastic projesini Ofton İnşaat hayata geçirdi. 3 bin 541 metrekare arsa alanına sahip olan projede, 1.500 metrekare yeşil alana ayrıldı. Elysium Fantastic projesinin inşaat alanı ise 35 bin metrekare olarak açıklandı. Ayrıca projede yer alan otopark toplam olarak 9 bin metrekareye sahip. Elysium Fantastic projesi Dome Mimarlık tarafından tasarlandı. 2009 yılında yapımına başlanan proje, Bomonti’de konumlandırıldı.


Elysium Fantastic Bomonti


Elysium Fantastic projesinde yer alan dairelerin özellikleri nedir?


2011 yılında yaşamın başladığı proje, 346 adet daire bulunuyor. Projede daireler; standart, dublex ve penthouse konseptlerinde tasarlandı. 1+1’den 4+1 teraslı dairelerden oluşan projede yer alan dairelerin büyüklükleri 57 metrekare ile 300 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor. Hazır ankastre beyaz eşya takımı ile teslim edilen daireler, özel güvenlik ile 24 saat korunuyor.


Elysium Fantastic BomontiElysium Fantastic projesinde sunulan sosyal imkanlar neler?


Konut alıcılarına çatı katında sosyal yaşam imkanı sunan Elysium Fantastic projesinde; buhar odası, oyun alanları, sauna, fitness alanları, iki adet kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, vitamin bar, barbekü alanı bulunuyor. 


Elysium Fantastic nerede yer alıyor?


Elysium Fantastic projesi Şişli Bomonti’de oldukça merkezi bir yere konumlandırılmış olup, Osmanbey metro istasyonuna 5 dakika ve Nişantaşı'na 10 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Ayrıca Dolmabahçe-Bomonti arası yapılan tünel projesi ile her yere ulaşım oldukça kısa sürüyor.


Elysium Fantastic Bomonti


Elysium Fantastic Bomonti’deki konutların fiyat aralığı nedir?


Elysium Fantastic Bomonti projesinin 2012 Aralık ayında güncellenen fiyatları şöyle:


1+1 daireler 332 bin dolardan,  3+1 daire 565 bin dolardan, 4+1 salon daireler ise 1 milyon 472 bin dolardan satışa sunuldu. Ayrıca projede konut almak için banka kredisi kullanılabiliyor.


Proje künyesinde hangi isimler var?


Proje Adı: Elysium Fantastic Bomonti

Projenin başlangıç tarihi: 2009 Nisan

Projenin bitiş tarihi: 2011 Nisan

Müteahhit firma: Ofton İnşaat

Şantiye Şefi: Cem Yomralıoğlu

Projeler Koordinatörü: Mustafa Bayram Ali Yıldırım

Mimari: Dome Mimarlık

Statik projelendirme: Evko Mühendislik

Mekanik projelendirme: Hüsnü Uça

Elektrik Altyapısı: Sarıbal Mühendislik


Elysium Fantastic proje iletişim bilgileri nedir?


Cumhuriyet Mahallesi İncirli Dede Caddesi Fırın Sokak No: 1 Bomonti-ŞİŞLİ/İST.

0212 343 51 43

info@ofton.com.tr

info@elysiumfantastic.com

http://www.elysiumfantastic.com/