Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Elysium Premier Bodrum'da 2 milyon 655 bin euroya!

Elysium Premier Bodrum, Ofton İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Proje, Bodrum merkeze 1 kilometre mesafede konumlandırılıyor..


Elysium Premier Bodrum, Ofton İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Proje, Bodrum merkeze 1 kilometre mesafede konumlandırılıyor.


8 özel villayı bünyesinde barındıran Elysium Premier Bodrum'da villaların her biri yaklaşık 1000 metrekare arsa alanına sahip.


Villa alanları ise 813 metrekare olarak belirkendi. Villalarda 6 oda 1 salon yer alıyor.


3 katlı olarak tasarlanan Elysium Premier Bodrum villaları 360 derecelik Bodrum manzarasına hakim.


Elysium Premier Bodrum’da fiyatlar 2 milyon 655 bin eurodan başlıyor. Projede teslimlerin Mayıs 2017’de gerçekleşmesi planlanıyor.

 

Projenin ortak kullanım alanları arasında hamamdan fitness salonuna, sinema salonundan özel yüzme havuzuna kadar birçok sosyal alan yer alıyor. Ayrıca projede çocuk oyun alanları, kapalı otopark, sauna ve Türk hamamı da bulunuyor. 


Elysium Premier Bodrum, Bodrum Özel Hastanesi ve Devlet Hastanesi'ne 500 metre, Yat Limanı'na 1.4 kilometre, Havaalanına ise 30 kilometre uzaklıkta yükselen proje; alışveriş merkezleri ve süpermarketlere ise yürüme mesafesinde bulunuyor. Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com