Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Eminevim’de vade farksız ev sahibi olma fırsatı!

Eminevim'de 100 bin lira için 900 TL’den başlayan taksitlerle vade farksız ev sahibi olma fırsatı sunuluyor..


Çeyrek asırdır vatandaşların en kolay yoldan ev ve araba sahibi olmasını sağlayan Emin Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Eminevim’ den yine bir ilk. İnsanlarımızın kolay yoldan ev sahibi olabilmeleri için yeni yöntemlerini anlatan Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün; bu yeni kampanyamızla 25 yıldır uyguladığımız tabandaki vatandaşı ev sahibi yapma amacımıza daha da geliştirmiş olacağız. Sistemimiz hakkında bilgi verecek olursak;


Ev almak isteyen kişiler, 40,60,80,100,120 kişilik guruplar halinde Eminevim tarafından bir araya getirilir. her ay guruplardaki kişilerin ödediği taksitlerin toplamı bir konut bedeline denk gelmektedir. Sistemde bütün taksitler faizsiz ve vade farksızdır. kimin ev sahibi olacağı, her ay noter huzurunda yapılan çekilişlerle belirlenmektedir. kişi ne kadarlık ev almak istediğine ve butçesine göre kaç ay taksit ile ödeyeceğine kendisi karar verir.


100 bin liraya vade farksız 900TL taksit imkanı


Mevcut üyelik sistemlerine ek olarak müşterilerimiz için pek çok avantajlar içeren yeni sistemimizi uygulamaya geçirmekten memnuniyet duymaktayız. Kısaltılmış Vadeli Çekilişli Sistem adlı bu üyelik sisteminde müşterilerimiz örneğin 100 kişilik gruba dahil olmalarına rağmen toplamda minimum 62, maksimum 78 ayda bütün borçlarını hiçbir fark (faiz-vade farkı-kira) ödemeden bitirebilme imkanına sahip olacaklardır. Minimum %10 peşinatla dahil olunabilen bu sistemde örneğin 100.000 TL’lik bir ev alabilmek için 100 kişilik gruba dahil olan müşterimiz %10 yani 10.000 TL peşinat ödeyecektir. Kalan 90.000 TL borcunu 100 kişilik grupta aylık 900 TL taksitler halinde ödemeye başlayacaktır. Bu müşterimiz 5 ay bu taksidi ödedikten sonra 6. Ayda çekilişte sırasının gelmesi halinde 100.000 TL’sini 6. ayda alacak ve kalan 85.500 TL borcunu 1500 TL taksitler halinde 57 ayda bitirecektir. Böylece 62 ayda, toplamda 100.000 TL ödemiş olacaktır.


Dar gelirli için ev sahibi olma fırsatı


Toplumun orta gelirli kesimine hitap eden projeler ve organizasyonlarla alt kesimi ev ve otomobil sahibi yapmayı amaçladık ve bunda da başarılı olduk. Elbirliği sistemi ile bugüne kadar 90 binin üzerinde teslimat yaptık. Günümüzde dar gelirli ailelerin ev sahibi olmalarının zorluğunu ortadan kaldırarak, tabanın sorununu çözmeye çalıştık. Ve bunda da yaptığımız teslimatlara baktığımızda başarılı olduk. Eminevim her geçen gün teslimat sayısını arttırarak vatandaşları Türkiye’ nin her yerinden faizsiz ev sahibi yapıyor.


Peşinat yok vade farkı yok faiz yok


Peşinatlı veya Peşinatsız seçenekler arasından tercihini yapan vatandaşlara,120 aya kadar taksitlendirme yapılıyor. Seçilen taksit sayısının aynı zamanda o gruptaki kişi sayısı olduğu sistemde her ay bir ev parası birikerek, noter huzurunda yapılan çekilişle her ay bir vatandaş ev sahibi oluyor.


Bu yeni sistemimiz ile ev sahibi olmayan kalmayacak. Günümüzde dar gelirli ailelerin ev sahibi olmalarının zorluğunu hepimiz biliyoruz. Ev sahibi olma şansı bulunmayan, dar gelirle yaşamak zorunda olan tüketici uygulanan 'Elbirliği Sistemimizin bu yeni kampanyası ile ev hayaline kavuşacak hayaline kavuşuyor.Emin Şirketler Grubu hakkında:


Emin Şirketler Grubu, 1991 yılından bu yana Türkiye’de belirli sektörlerde gösterdiği başarıların yanında özellikle insanımızın otomobil ve ev sahibi olmaları noktasında ilkleri başarmıştır. Kurduğu sistem ile 90 bin’den fazla ailenin otomobil ve ev sahibi olmalarını en kolay yoldan sağlamıştır. Otomotiv ile başladığı sektörde; Eminevim, Emin Enerji, Emin Tarım ve Hayvancılık, Emin İnşaat olarak büyümeye devam etmektedir.