Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Emlak eğitimleri 9 Mart'ta başlıyor!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerin Hilmi Işıkören ve ortağı Belgin Benek emlak sektörüne yönelik uygulamalı emlak eğitimlerine başladı.


Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerin Hilmi Işıkören ve ortağı Belgin Benek emlak sektörüne yönelik uygulamalı emlak eğitimlerine başladı. İlkini 9 Mart günü İstanbul’da gerçekleştireceği eğitimler workshop şeklinde olacak. İki bölüm halinde gerçekleştirilecek eğitimlerin sabahki bölümünde ‘Hedef Belirleme Çalışması ile Satışları Yükseltmenin Yolları’ adlı konu katılımcılarla uygulamalı olarak işlenecek. Öğleden sonra yapılacak olan diğer eğitim ‘Değer Tuvali Çalışması ile Portföylerin Satış Cazibesini Nasıl Artırabiliriz?’ yine uygulamalı ele alınacak. Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız Hilmi Işıkören “Motivasyonun düştüğü, pazarlıkların çoğaldığı, satışların azaldığı günlerin cankurtaranı olarak tasarladığımız bu yepyeni eğitimler, emlak ofislerindeki ofis sahibi, danışmanlar ve inşaat firmaları satış ofislerinde satış ve pazarlamada görev yapan herkes için çok faydalı ve rahatlıkla uygulanabilir pratik bilgilerle dopdolu.” diye görüşlerini paylaştı.


Emlakta Satış Yükselten Uygulamalı Eğitimlere katılım koşulları ve detaylar aşağıdaki gibidir;


Tarih: 9 Mart 2017 Perşembe


Ücret:

- Tek eğitime katılım bedeli kişi başı 350 TL ‘dir.

- Her iki eğitime katılmak istenirse katılım kişi başı 600 TL’dir.

- Ayrıca üç kişi ve üzeri grup katılımlarında %20 indirimle kişi başı 280 TL'dir.

Yer: eOfis Pol Center Levent İstanbul (Kanyon AVM karşısı)

Saat: Birinci eğitim 09:30 - 12:30 / İkinci eğitim 14:00 - 17:00


Kayıt: info@isikoren.com 'a göndereceğiniz başvuruya istinaden size iletilecek banka hesap numarasına ödeme yapılması ile kesinleşecektir. Son kayıt tarihi 6 Mart 2017'dir.


- Her bir eğitim 25 kişi ile sınırlıdır, eğitimler uygulamalı olacak ve eğitim sonunda katılım belgesi verilecektir.