Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Emlak Konut 2018 kampanyası geliyor!

Emlak Konut 2018 kampanyası geliyor. Vatandaşların ev sahibi olmasını kolaylaştıran kampanyanın detayları belli oldu..


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, 2018 yılında da hazırladığı kampanyayla vatandaşları ev sahibi yapacak. 


Kampanya detaylarının belli olduğu toplantı dün Emlak Konut'un Ataşehir'deki genel merkezinde gerçekleştirildi.


Toplantıya Emlak Konut Genel Müdür Yardımcısı Sinan Ayoğlu, Emlak Konut Genel Müdürü Murat Kurum ve Emlak Konut Genel Müdür Yardımcısı Hakan Akbulut katılım gösterdi.


Kurum, konut maliyetlerinin yükseldiği bu dönemde müteahhitlerin kampanyaya başlayacağını ve yüzde 25-30 indirimden söz ettiklerini anlatarak "Bu maliyetine, kârsız satış demek. Piyasada şu an herkes işimi bitireyim, kimseyi mağdur etmeyeyim düşüncesinde. Konut fiyatlarının artmadığı bu dönemde alım yapmak çok avantajlı. Bu bir fırsattır. Konut ihtiyacı olanlar bu süreci iyi değerlendirsin, bir an önce alsın." dedi.


Emlak Konut GYO yüklenicilerinin Ocak-Mart döneminde uygulayacağı kampanya hakkında açıklamalar yapan Kurum, “84 ay sıfır faizli yeni bir kampanya başlıyor. Projeye göre, müteahhitin durumuna göre bu oranlar değişecek. GYODER, KONUTDER üyeleri de bu kampanyaya dahil oldu” dedi.


Emlak Konut 2018 kampanyası detayları

- Yüzde 10 peşinat 

- 84 aylık ödeme planı 

- Sıfır faiz 


Ayrıca teslimi 3 yıl olarak baz alınan konutlar için de yüzde 5 ya da 10 tutarında bir ara ödeme alınacak. Kampanya Mart ayı sonuna kadar devam edecek.