Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Emlak sektörü duayenleri bir araya geldi!

CNR Holding ev sahipliğinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ’nin destekleriyle bu sene ikincisi düzenlenecek olan “CNR Emlak Zirvesi” öncesinde emlak sektörü duayenleri bir araya geldi..


CNR Holding ev sahipliğinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ’nin destekleriyle bu sene ikincisi düzenlenecek olan “CNR Emlak Zirvesi” öncesinde gayrimenkul sektörüne yön veren isimler buluştu.

 

Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası emlak fuarı CNR Emlak Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenlenen CNR Emlak Zirvesi 23 Kasım’da başlayacak. Zirve, CNR Expo Yeşilköy’de gerçekleşecek.

 

2. Emlak Zirvesi'nde 30’un üzerinde konuşmacı, 25 ülkeden, 500’ü yabancı, toplam 1200 katılımcı ile 23 Kasım’da biraraya gelecekler. 

 

 “Şimdi Türkiye’ye Yatırım Zamanı” konulu zirve öncesi İstanbul'da düzenlenen toplantıda; CNR Holding Genel Koordinatörü Cem Şenel, TEMFED Başkanı Hacı Ali Taylan, REIDIN Genel Müdürü Kerim Alain Bertrand, Omurga Capital Partners Genel Müdürü Oğuz Kösebay, GYODER Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Sur ve MRESCO Genel Müdürü Oya Zingal gibi sektörün duayen isimleri toplandılar. 

 
Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016