Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Emlak sektörü duayenleri bir araya geliyor!

CNR Holding ev sahipliğinde gerçekleştirilecek "2.CNR Emlak Zirvesi" öncesinde gayrimenkul sektörün duayenleri bir araya gelecek.


CNR Holding ev sahipliğinde gerçekleştirilecek "2.CNR Emlak Zirvesi" öncesinde gayrimenkul sektörün duayenleri bir araya gelecek.

 

"2. CNR Emlak Zirvesi" Gayrimenkul sektörünün küresel pazara tanıtılması ve ülkemize gelen yatırımların artırılması amacıyla yapılacak. Zirve öncesi alanında uzman kişiler ve sektörün önde gelen isimleri buluşacak.

 

Zirve öncesinde gerçekleştirilecek olan buluşmaya; Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Müsteşar Yardımcısı Fatma Varank, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Genel Müdürü Vedad Gürgen, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Daire Başkanı Mehmet Kubat,  TOKİ  Başkan Yardımcısı Sami Er, Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Ali Taylan, Konutder Başkanı Altan Elmas, Türkiye Varlık Fonu Başkanı Himmet Karadağ, Dr. Can Fuat Gürlesel, Prof. Dr. Kerem Alkin, Mesut Pektaş, Hüseyin Oflaz, Kerim Alain Bertrand, Mehmet Sami Kılıç, Oya Zingal, Zafer Arslan, Dr. Eyüp Vural Aydın, Hasan Tahsin Usta, Doç. Dr. Recep Bildik, Gülnur Üçok, Vehbi Orakçı, Oğuz Kösebay, Haluk Sur, Şinasi Bayraktar, Umurcan Gago gibi gayrimenkul sektörünün önemli isimleri katılım sağlayacak.

 

9 Kasım Perşembe günü InterContinental Otel’de düzenlenecek olan 2.CNR Emlak Zirvesi öncesi buluşmaya CNR Holding Genel Koordinatörü Cem Şenel de katılacak.

 

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016