Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Emlak vergisi 3 taksitle nasıl ödenir?

Senede 2 eşit taksit halinde ödenebilen emlak vergisi 3 taksitle de ödenebiliyor. Peki, emlak vergisi 3 taksitle nasıl ödenir? İşte detaylar..


Senede 2 eşit taksit halinde ödenebilen emlak vergisi, anlaşmalı bankalardan "3 taksit" fırsatı sunan bankaların kartları ile 3 taksitli olarak ödenebiliyor.  Bu fırsatı sunan Bankalar arasında Garanti yer alıyor.


2017 yılında Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinde Bonus'tan ücretsiz 3 taksit fırsatı sunuluyor. Belediye - Kamu hizmetleri alanında faaliyet gösteren işyerlerinde 100 TL ve üzeri peşin ödemelerde geçerli oluyor.


Ödeme yapmadan önce VERGİ yazın 3340’a sms gönderin veya BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın.


DİĞER BİLGİLER

Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, American Express, Miles&Smiles kredi kartları, Bonus Business, Easy, Miles&Smiles Business ve American Express Business kartları dahildir.


Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri, ödeme yapmadan önce BonusFlaş'tan “Hemen Katıl”ı tıklayarak veya “EVET VERGİ” yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesi ile 3340'a SMS göndererek kampanyaya katılabilirler.


Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin, kampanya katılım iptalleri için “IPTAL VERGİ” yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a göndermeleri gerekmektedir.


Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin ödeme yapmadan önce katılım sağlamaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için son tarih ise 31 Mayıs.