Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Emre Ülger – Tekfen Emlak Geliştirme A.Ş.

Tekfen Emlak Geliştirme A.Ş.’de Geliştirme, Satış ve Pazarlama Direktörü’dür. Emre Ülger, bu göreve 2013 yılında başlamıştır.Emre Ülger – Tekfen Emlak Geliştirme A.Ş.

Tekfen Emlak Geliştirme A.Ş. Geliştirme, Satış ve Pazarlama Direktörü Emre ÜlgerEmre Ülger nereden mezun?


Emre Ülger, 2001 yılında Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Emre Ülger iş hayatına nerede başladı?


Ülger profesyonel kariyerine Tekfen İnşaat ve Tesisat A.Ş.’de proje mühendisi olarak başladı. Emre Ülger, Tekfen’den başka hangi firmalarda çalıştı?


Emre Ülger, Tekfen’le dört yılı aşkın süren yurtdışı deneyiminin ardından 2006-2008 yılları arasında  Petrol Ofisi ve Akbank’ta proje yönetimi ve proje finansmanı alanlarında çalıştı, 2008 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde Executive MBA yüksek lisans eğitimini tamamladı.Emre Ülger, daha önce Tekfen Emlak’ta görevlerde bulundu?


2008-2012 yılları arasında Tekfen Emlak Geliştirme Grubu’nda iş geliştirme, satış ve pazarlama alanlarında yöneticilik görevlerinde bulunduktan sonra iki yıla yakın süreyle Tesco Kipa’da Varlık ve Mülk Geliştirme Müdürü olarak çalıştı. Emre Ülger, ne zaman Tekfen Emlak Geliştirme A.Ş. Geliştirme, Satış ve Pazarlama Direktörü oldu?


2013 yılında Tekfen Emlak Geliştirme A.Ş.’de Geliştirme, Satış ve Pazarlama Direktörü olarak yeniden göreve başlayan Emre Ülger evli ve bir kız çocuk babasıdır.Emre Ülger ve Tekfen Emlak Geliştirme iletişim bilgileri nelerdir?


Tekfen Emlak Geliştirme Yatırım ve Ticaret A.Ş.

Adres: Kültür Mah. Tekfen Sitesi Aydınlık Sk. D Blok. No.2 34340 Ulus-Beşiktaş/İst.

Telefon : 0212 359 37 00 (pbx)

Fax: 0212 359 37 08 (fax)

Web: www.tekfenemlak.com