Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

EMS Butik'te daireler hemen teslim ediliyor!

En son Deprem yönetmeliğine göre inşa edilen EMS Butik Residence projesinde daireler alıcılarına hemen teslim ediliyor..
EMS Butik Residence'ta aslında ihtiyacınız olmayan, gereksiz zaman kaybına sebep olan ölü alanlar, anlamsız boşluklar, tıka basa doldurulmuş, sizi boğacak fonksiyonsuz yapılar, uzun koridorlar, kasvetli hacimler yok! Ve bu hacimleri satın almanıza gerek de yok! EMS Butik Residence, proje adına ilham veren aynı zamanda bir mimari akım olan minimalizmi kavrayarak, az daha çoktur yola çıkan bir tasarım anlayışıyla kurgulanmış, ihtiyacınız olmayan hiç bir şeyin yer almadığı, az sayıda daire, az sayıda yapı, az sayıda insan yoğunluğu hedeflenen butik bir projedir. Emsallerine göre de daha uygun fiyat politikasıyla da bütçenizi rahat tutacak bir projedir.


EMS YAPI'nın sihirbaz mimarları, minimum alanda, sizi şaşırtacak, sizi şımartacak derecede konforlu mekanlar tasarladı. Bu sihirle bir residence'ın size sağlayabileceği temel tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek 2 tip 1+1 ve 4 tip 2+1'lerden oluşan toplam, 72 adet daire sizleri beklemektedir. Ayrıca 2 adet ticari alan, açık otopark, lobi ve concierge hizmetleri, fitness, sosyal tesis, dünyanın en iyi asansör firması olan Kone'un 2 adet geniş hacimli asansörü vb. gibi çeşitli ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek mekanlar da yer almaktadır.


En son Deprem yönetmeliğine göre inşa edilen EMS Butik Residence projesi, fore kazık sistemi ve zemin altı fore kazık işlemi ile zemini ekstra güçlendirilmiş, radye jenerel temel sistemi ve C 35 hazır beton kullanılarak deprem korkusu yaşamadan, güvenle yaşama imkanını da beraberinde sunmaktadır. Residence girişindeki güvenlik hizmetleri, davetsiz misafirlerin önü kesilmesi hedeflenmiştir. CCTV güvenlik kameraları ve görüntülü haberleşme ile tüm mekanlar elinizin altında. Olası bir afet veya yangın durumunda, ailenizi güvenle yerleşim dışına ulaştıracak genişlikte yangınmerpeni tasarlanmıştır.


Güvenliğiniz bizim için önemlidir, bu sebeple EMS Butik Residence'ta güvenlik, maksimum planda yer almıştır.Web: emsbutik.com/