Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Enda Konakları'nda 120 aya kadar vade fırsatı!

ENDA Konakları'nda aylık 0.99 vade farkı ile 120 aya kadar vade fırsatı sunuluyor..


DAFF Yapı, Ankara’nın yükselen değeri Gölbaşı’nda “yatay mimari” ve akıllı ev teknolojisi ile hayata geçirdiği ENDA Konakları’ndan ev sahibi olmak isteyenlere, piyasa koşullarının çok altında maliyetleri ve kişiye özel ödeme planları ile kolay ve cazip ödeme seçenekleri sunuyor. 


Başkentte yatay mimarinin en iyi örneklerinden biri olarak gösterilen, klasik villa anlayışının yerini konak ihtişamına bıraktığı yeni bir anlayışın temsilcisi olan projede şimdi, aylık 0.99 vade farkı ve 120 aya kadar vade ile avantajlı ödeme planları devrede. 


Kırkıncıoğlu Grup iştiraki DAFF Yapı tarafından hayata geçirilen ve Başkent’te kazandırdığı yeni yaşam konsepti ile yeni bir dönemin de kapılarını aralayan proje tamamlanma aşamasına geldi. Doğayla iç içe bir yaşam sunan proje, şehir merkezine 15 dakikalık mesafede yer alması, son teknolojik sistemlerle hayata geçmesi, konak yaşamını daire fiyatlarıyla sunması ile de önemli tercih sebebi oluyor.


Erişilebilir fiyatla rüya gibi bir yaşam 


DAFF Yapı Genel Müdürü Abdullah Kırkıncıoğlu, proje hakkında bilgi verirken, ENDA’nın, yeni nesil konak keyfi isteyenlere bu imkanı erişilebilir fiyatlarla sunduğunu ifade etti. Kırkıncıoğlu, tamamen bağımsız ve büyük bahçeli, akıllı ev teknolojili konakların fiyatının, Ankara’nın cazibe merkezleri olan İncek, Çayyolu, Bilkent, Beysukent gibi bölgelerdeki normal daire fiyatları düzeyinde olduğuna dikkati çekti. 


Yaşanan mekandan memnuniyet konusunda ilk kriterin lokasyon olduğunu belirten Kırkıncıoğlu, ENDA’nın kurulduğu alanın hem merkeze yakın hem şehir trafiğine girmeden seri ulaşım imkanı sunan, temiz havası ile tercih edilen ve Ankaralıları hafta sonları bir araya getiren cazip bir bölgede yer aldığına işaret etti. Kırkıncıoğlu, Ankara’nın gözde eğitim kurumlarının da bölgede yer aldığına işaret ederek, konut alıcılarının doğayla yakınlaşma isteği, bahçe özlemi, konut, sağlıklı çevre, temiz hava, kalite ve güvenlik beklentilerinin ENDA’da en üst düzeyde karşılandığını vurguladı. Unutulmaya yüz tutan komşuluk ilişkilerine giderek artan özleme de işaret eden Kırkıncıoğlu, “ENDA’da yaşayan sakinler sadece teknolojinin tüm imkanları ile konforu değil, aynı zamanda sıcak ve güvenli bir ortamda seçkin komşularla her daim tatil hayatı modunda komşuluk ilişkileri de yaşayacak” dedi.


Geleceğin yaşam formu


Akıllı ev teknolojileri ile konak keyfini bir arada sunan ENDA konakları, doğa ve teknolojinin nimetlerini bir arada sunması yönüyle gelecek nesillerin favorisi olacak bir yaşamı bugünden sunuyor. 


18 bin metrekare arazi üzerinde inşa edilen 20 adet konaktan oluşan ENDA projesinde evler 3 metre tavan yüksekliğine sahip. Site içinde, tamamen bağımsız tipte, dört cepheli her konağın kendine ait, yan konaktan bağımsız 700 metrekarelik birer bahçesi bulunuyor. Bunun yanı sıra ENDA sakinleri, kendi bahçeleri dışında 2 dönümlük “bostan” alanında ilaç ve gübre kullanmadan, tamamen organik ve doğal tarım da yapabilecek. Projede; güvenli çocuk oyun alanı, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, sauna, buhar odası, fitness salonu gibi sosyal donatıların tümü bulunuyor. Konaklar, RAID-5 teknolojili kapalı devre kamera sistemi, duman detektörü, hassas yangın sistemi, yerden ısıtma sistemi, yedeklemeli merkezi jeneratör, merkezi hidroforlu su deposu, fiber optik internet altyapısı, tasarruflu peyzaj sulama sistemleri, klima alt yapısı ve her konağın kendisine ait otopark alanı gibi özellikleri ile de göz dolduruyor. ENDA, 7/24 görev başında olan profesyonel ekibin yanı sıra siteyi baştan başa çevreleyen ferforje duvarlar ve tam donanımlı gözetim mekanizmalarıyla da korunacak. Ortak alanların bakımı, yüzme havuzu gibi diğer site içi hizmetler de profesyonel site yönetimince sunulacak.