Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ercan Yılmaz, Avrupa Residence Suites Genel Müdürü oldu!

Turizm sektöründe deneyim sahibi Ercan Yılmaz, Mayıs 2017 tarihi itibariyle, Avrupa Residence Suites genel müdürü oldu..


Turizm sektöründe deneyim sahibi Ercan Yılmaz, Mayıs 2017 tarihi itibariyle, Avrupa Residence Suites genel müdürü oldu. 


Turizm sektörüne 1992 yılında Artaş İnşaat Turizm Yatırımları bünyesindeki BW PLUS The President Hotel’de başladı. Aynı şirket bünyesinde bellboyluktan başlayarak, 25 yıl boyunca değişik pozisyonlarda görev aldı. Mayıs 2017 tarihi itibariyle yine Artaş İnşaat Turizm Yatırımları bünyesinde bulunan Avrupa Residence Suites’e genel müdür olarak atanan Ercan Yılmaz, Marmara Üniversitesi Turizm ve Otelcilik, Anadolu Üniversitesi İşletme ve Marmara Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi İş Güvenliği Yüksek Lisans mezunudur.  


Avrupa Residence Suites hakkında:

TEM Avrupa Konutları bitişiğinde bulunan Avrupa Residence Suites kapılarını 2012 yılında açtı. Yerli ve yabancı misafirlerine Residence konforunu Türk misafirperverliği eşliğinde sunan tesis, kısa ve uzun dönem tam donanımlı daire kiralama konseptinde hizmet vermektedir. Son yıllarda TEM bölgesi, Şişli ve Taksim çevresinde yoğunluklu olarak faaliyete geçen Residence konseptindeki tesisler, konaklama sektöründe yeni bir akım oluşturmakta ve özellikle ev ortamının rahatlığını ve genişliğini arayan misafirlere hizmet etmektedir. 


147 adet dairenin bulunduğu Avrupa Residence Suites, ağırlıklı olarak 85m2 ve 120m2 tam donanımlı dairelerden oluşmaktadır. Ayrıca tesiste, 270m2 teraslı dubleks ve 250m2 seyir teraslı 360* manzarası olan yüksek beklentilere hitap eden daireler de mevcuttur. Kapalı yüzme havuzu, buhar odası ve sauna, tam donanımlı fitness salonu, çocuk oyun salonu ve kapalı otopark misafirlere ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Tesis bünyesinde 4 adet restoran, 2 adet cafe ile birlikte, ayrıca günlük ihtiyaçların kolayca karşılanabileceği Market, Büfe, Eczane, Fırın ve Banka gibi imkanlar da misafirlerin hizmetindedir.