Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Erguvan İnşaat Kurtköy Projesi ön talep topluyor!

Erguvan İnşaat Kurtköy’deki yeni projesinin temelini attı. Şirket 12 bin kişiye sorarak şekillendirdiği ve Eylül ayında lansmanda detaylarını açıklayacağı projesiyle ilgili ön talep sürecini de başlattı..


Erguvan İnşaat Kurtköy’deki yeni projesinin temelini attı. Şirket 12 bin kişiye sorarak şekillendirdiği ve Eylül ayında lansmanda detaylarını açıklayacağı projesiyle ilgili ön talep sürecini de başlattı. Rezidans projesinde metrekare fiyatı 3 bin 300 liradan başlıyor.


Detayları Eylül ayında açıklanacak olan rezidans projesinde kiralama garantisi de sunuyor. Projenin sadece adı değil, mimari özellikleri, konut tipleri gibi pek çok özelliğine buradaneolsun.com üzerinden yapılan yoklama ile karar verildi.


Sabiha Gökçen Havalimanı'nın büyümesi ve Teknopark’la müteahhitlerin ilgi gösterdiği bölge haline gelen Kurtköy'de araziler giderek azalıyor. Erguvan İnşaat’ın yeni projesindeki arazinin, bölgedeki son büyük ve imarlı arsa olması projenin önemini daha da artırıyor. 


Bölgede konumlanan Sabiha Gökçen havaalanı 12 milyon yolcu taşıyarak 55 bin kişiye iş veriyor.  


2018'de açılacak ikinci pistle büyük uçaklara da iniş yapma hakkı sağlanacak. Böylece toplam istihdam 120 bine çıkacak, bunun en az 15 bini Kurtköy bölgesinde yaşayacak beyaz yakalılar oluşturacak.


erguvaninsaat.com/
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı