Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ersin Aydeniz

Suare Residence projesini Ataşehir Örnektepe’de Selimoğlu İnşaat ile birlikte hayata geçiren E7 Grup’un CEO’sudur. Ersin Aydeniz, E7 Grup İcra Kurulu Başkanı Hamit Zekayi Aydeniz’in oğludur.Ersin Aydeniz

E7 Grup CEO'su Ersin AydenizErsin Aydeniz kimdir? E7 Grup İcra Kurulu Başkanı Hamit Zekayi Aydeniz’in oğlu ve E7 Grup CEO’sudur. Ersin Aydeniz, E7 Grup’u nasıl anlatmaktadır?E7 Grup CEO’su Ersin Aydeniz’in firmanın internet sitesinde yer alan açıklaması şöyle; 


“Kurumumuzun temellerini attığımız günden beri; iç ve dış müşterilerimize, paydaşlarımıza, stratejik ortaklarımıza ve toplumumuza karşı olan sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Bu sorumluluklarımızın gerekliliklerini yerine getirebilmekten ve güvenilir bir marka olarak anılmaktan dolayı gurur duyuyoruz.


Ekibimin sahip olduğu yetkinlikleri ve özverili çalışmaları sayesinde; önümüzdeki yıllarda karşılaşabileceğimiz tüm olumsuz durumları, olumlu sonuçlara çevirmeyi ve yapı-iAşaat alanında fark yaratan lider bir kurum olmayı hedefliyoruz.


Müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanması bizim var olma nedenimizdir. Bu nedenle; genç, dinamik, bilgi ve becerilerini sürekli arttırmayı amaçlayan, ekip/dayanışma ruhuna sahip çalışanlarımızla beraber bu memnuniyeti sürekli arttırmayı hedefliyoruz.


E7 Grubu olarak; doğru ve emin adımlarla ilerlediğimizi, kişisel uzmanlıklara değer verdiğimizi, şirketimizin çıkarlarını bireylerin çıkarlarından ayrı tutmadığımızı, tüm ilişkilerimizde içten ve güvenilir olduğumuzu söyleyebilmekten kıvanç duyuyorum.


Önümüzdeki günlerde ve ilerleyen yıllarda sizinle beraber, daha da iyiye doğru ilerleyeceğimizi biliyor ve buna tüm kalbimle inanıyorum.


Saygılarımla

Ersin Aydeniz Genel Müdür”Ersin Aydeniz hangi konularda haber oldu? E7 Yapı Endüstri ve İnşaat Anonim Şirketi kuruldu! (Emlakkulisi.com Haziran 2013)


E7 Yapı Endüstri ve İnşaat Anonim Şirketi, Ersin Aydeniz tarafından 1 milyon TL'lik sermaye ile 10 Haziran'da kuruldu. E7 Yapı Endüstri ve İnşaat Anonim Şirketi, Ersin Aydeniz tarafından 1 milyon TL'lik sermaye ile 10 Haziran'da kuruldu. E7 Yapı Endüstri ve İnşaat Anonim Şirketi iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


E7 Yapı Endüstri ve İnşaat Anonim Şirketi adres: Yenibosna, Cemal Ulusoy Caddesi, Basın Ekspres Yolu 1. Asena Sokak, No:5. E7 Yapı Market tekrar faaliyette (Habertürk Gazetesi, 11.2009)


İkitelli sel felaketinden kısa bir süre sonra tüketicileriyle yeniden buluştu. Bahçelievler Belediye Başkanı Sayın Osman Develioğlu‚ Küçükçekmece Belediye Başkanı Sayın Aziz Yeniay‚ Başakşehir Belediye Başkanı Sayın Mevlüt Uysal ile E7 Yapı Market İcra Kurulu Başkanı Sayın Zekai Aydeniz?in birlikte gerçekleştirdiği açılışta‚ tedarikçilerin yanı sıra mimar‚ mühendis‚ müteahhit ve ustalar da bu heyecana ortak oldu.


E7 Yapı Market Genel Müdürü Ersin Aydeniz ise açılıştan sonra yaptığı konuşmasında‚ öncelikle sel felaketinin gerçekleştiği günlerde kendilerini yalnız bırakmayan ustalar başta olmak üzere tüm iş ortaklarına teşekkür etti. Aydeniz‚ bu içten işbirliği ile felaket sonrasındaki kayıplarını çok kısa bir sürede telafi ettiklerini ve 2010 yılı için çok daha büyük hedeflere sahip olduklarını belirtti.


E7 Yapı Market; felaketin ilk gününden bugüne ustalarının da yardımı ile çok kısa bir sürede yeniden dekore edilen mağazasında; tüm seramik ürünleri‚ banyo gereçleri vb. malzemeler ile geniş Ersin Aydeniz’in CEO’su olduğu E7 Grup’un tarihçesi nedir? 


• 1966′da Gaziantep’te kurulan fabrika ile 10 yıl süreyle Türkiye’nin 4. büyük imalatçısı olarak ayakkabı sektöründe yer aldı.


• 1976′dan 1986′ya kadar 10 yıl süreyle ithalat ile ilgili iş faaliyetlerini sürdürdü.


• 1986′dan 2008′e kadar 22 yıl gayrimenkul yatırımı ve inşaat sektörü alanlarında faaliyet gösterdi.


• 2008 Eylül ayından itibaren E7 YapıMarket adı altında ‘tedarikçi firma’ olarak hizmet vermeye başladı.


• 2008 yılının Aralık ayından itibaren E7 Yapı Halkalı’da 850 dairelik ilk projesine imza attı.


• 2009 yılının Ocak ayından itibaren enerji sektöründe, E7 Enerji olarak faaliyet göstermeye başladı.


• 2009 yılının Haziran ayında yapı malzemeleri grubunda üretici markası olan ZIMMER´i faaliyete geçirdi.


• 2009 yılında grup bünyesine katılan E7 Elektrik bölümü ile elektrik alanında da çalışmalarda bulunmaya başladı.


• 2010 yılında E7 Maden olarak maden sektöründe faaliyet göstermeye başladı.


• 2010 yılında NETZ markasıyla ısı yalıtım sektöründe sıva filesi ithalatına başladı.


• 2011 yılında SETTE markasıyla Endüstriyel Mutfak alanında E7 Mutfak faaliyet göstermeye başladı.


• 2011 yılında yapı malzemeleri grubunda üretici markası olan MESSIGRANIT’ i dâhil etti.


• 2011 yılında Akçakoca’da 5 yıldızlı Sky Tower Hotel E7 Grup bünyesinde hizmet vermeye başladı.Suare Residence projesinin detayları neler?E7 Grup ve Selimoğlu İnşaat’ın Ataşehir Örnektepe’deki 206 konutluk Suare Residence projesinde son 20 daire kalırken, projenin teslimi ise Aralık 2013’te yapılacak. Proje daire fiyatları, Haziran 2013 itibariyle 200 bin TL’den başlıyor.Ersin Aydeniz
Suare Residenceİnşaat, yapı market, enerji ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren E7 Grup ve Selimoğlu inşaat ortaklığında Ataşehir Örnek Mahallesi'nde inşaatı devam eden Suare Residence projesinde sona yaklaşılıyor. Toplam 206 adet konutun ve 3 ticari birimin yer aldığı Suare Residence'ta 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 rezidans daire seçenekleri bulunuyor. Suare Residence'da 206 adet konuttan sadece 1+1 tipindeki 20 daire kalırken, projede daire teslimleri ise Aralık 2013'te gerçekleştirilecek. Suare Residence'te daire fiyatları 200 bin TL ile 400 bin TL arasında değişirken, anlaşmalı bankalardan uygun kredi kullanmakta mümkün.


E7 Grup CEO'su Ersin Aydeniz, Göztepe'de Optimum Alışveriş Merkezi ve E-5'e yakın konumda bulunan Suare Residence'ın 5 bin metrekarelik arsa üzerinde 10'ar katlı 3 blok halinde yükseldiği bilgisini vererek, “İnsanlarımız düzgün, kaliteli ve güvenilir yaşam alanlarında yaşamak istiyor. Suare Residence projesiyle insanımıza uygun fiyat ödeme seçenekleriyle güvenilir bir yaşam alanı sunmayı hedefledik. Suare Residence projesinde fitness center, Türk hamamı, sauna, her blokta lobi, yeşil alanlar ve çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılar yer alıyor. Aralık 2013'te tamamlamayı planladığımız Suare Residence, 7 gün 24 saat güvenlikli bir yaşam sunacak” diye konuştu.


Ersin Aydeniz E7 Grup olarak uzun yıllardır yapı malzemesi sektöründe gerek perakende gerekse proje bazlı satışlar yaptıklarını ifade ederek, yapı malzemeleri sektöründeki tedarikçi yönümüzü kendi projelerimizde maliyet avantajına dönüştürüyoruz ve bu maliyet avantajını, uygun fiyat olarak müşterilerimize yansıtıyoruz” dedi. Aydeniz, önümüzdeki dönemde E7 grup olarak konut sektöründe daha aktif rol alacaklarını vurgulayarak, yeni proje hazırlık çalışmalarının devam ettiği bilgisini verdi.Suare Residence İletişim Bilgileri;


Telefon: 0216 291 19 97

             0532 251 75 25

Web: www.suareresidence.comErsin Aydeniz ve E7 Grup iletişim bilgileri nelerdir?Adres: Değirmenbahçe cad., Basın Ekspres Yolu, Asena sk.No:5 Çobançeşme/Bahçelievler/Istanbul


Telefon: 0 212 579 70 79


Fax: 0 212 540 71 49


E- Posta: info@e7grup.com, ik@e7grup.com


Web Adresi: e7grup.com