Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ertaş İnşaat

Park Panorama Residence projesini Gebze’de hayata geçiren firmadır. Ertaş İnşaat, 1 Nisan 1982’de kurulmuştur. Firmanın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı, İnşaat Yüksek Mühendisi Yunus Ergüz’dür.Ertaş İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ne zaman kuruldu?1 Nisan 1982 tarihinde İstanbul merkezli kurulmuş bulunan Ertaş İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ana Faaliyet alanı inşaat sektöründe her türlü alt yapı, endüstriyel ve yönetim tesisleri, konut vb. projeleri ile bağlantılı mühendislik, taahhüt ve müşavirlik işlerini yurtiçi ve yurt dışında gerçekleştirmek ve yine bu sektörler ile ilgili olarak, her türlü konut yapım,alım ve satımını ve mümessilik hizmetlerini yürütmek olarak belirlenmiştir.Ergüz Şirketler Topluluğu’nda Ertaş İnşaat’tan başka hangi firmalar var?Ergüz Şirketler Topluluğu üyesi olan Ertaş İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin göstermiş olduğu yüksek gelişme trendi sonucu sektörün en başta gelen firmalarından biri haline gelmesi ve daha büyük çaplı işlere yönelmesi, özellikle kısa vadede grup içi yatırımlara yönelik olarak yeni bir şirket ihtiyacı doğurmuştur.


İşte bu ihtiyacı karşılamak üzere kurulmuş olan Ergüz Pazarlama Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Türk Henkel Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş.nin Endüstriyel Yapıştırıcılar ve yapı Kimyasalları Bayiliğini’de alarak sektöre yönelik pazarlama faaliyetlerine başlamıştır.


Ergüz Şirketler Grubu’nun diğer bir üyesi olan Ergüz Sigorta Aracılık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Ünvanı altında faaliyete başlamıştır.


Sektörde Tamamıyla bağımsız olarak faaliyet göstermek üzere yapılandırılmış olan Ertaş İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ödenmiş sermayesi 2007 yılı itibariyle 

1.000.000,00  TL. 'dir.Ertaş İnşaat’ın künyesi nedir?ŞİRKETİN ADI : ERTAŞ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

TİCARET SİCİL NO : 266914

KURULUŞ TARİHİ : 01.04.1982

FATURA ADRESİ : SELAMİÇEŞME MAH.BAĞDAT CD.GÜZEL SK. BİLKAN APT. NO: 11 D: 5 34730 KADIKÖY / İSTANBUL

VD. NO : 372 001 79 05

VERGİ DAİRESİ : ANADOLU KURUMLARErtaş İnşaat’ın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı kimdir? İnşaat Yüksek Mühendisi Yunus Ergüz, 1935 Yeniköy - İstanbul doğumlu olup, ilk, orta, lise tahsillerini İstanbul'da tamamlayıp İTÜ Maçka Teknik Üniversitesi inşaat Mühendisliğinden 1957 yılında mezun olmuştur. Sırası ile Karayolları Dördüncü Bölge Bolu Dağı Yolu Şantiye Şefi, Emlak Bankası Ataköy Konut İnşaatları ve Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. İnşaat Şefliği görevlerinde bulunmuştur. 1982 yılından itibaren ERTAŞ İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 'nin kurucusu ve Yönetim kurulu Başkanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.Ertaş İnşaat’ın referansları neler? Ertaş İnşaat San. Ve Tic. A.Ş. Yönetim Binası, Türk Henkel Kimyevi Maddeler San. Tic. A.Ş., Cognis Kimya San. A.Ş., Chrysler Kamyon İmalat A.Ş., İstanbul Porselen, Ülkü Kırtasiye, Korvella Tarım Ürünleri İth. İhr. Ve Pazarlama A.Ş., Cam İş Ambalaj San. A.Ş., Teknik Cam A.Ş., Bayer Türk Tarım İlaçları Ltd. Şti., Gebze Konutları, Henkel Yapı Koop., Feneryolu Konutları, Tuzla Şenyurt Villaları, Kimyateks Kimya Dış Ticaret A.Ş., Acıbadem Hastanesi, Camelyaf A.Ş., Demirsaç A.Ş., T. Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş., Çinkur Çinko Kurşun Metal San. A.Ş., Topkapı Şişecam Araştırma Merkezi İdari Binası, Megakent Toplu Konut İnşaatı, Kargalı Dağ Evleri, Bodrum Evleri Türkbükü Villaları, Arçelik A.Ş. ,Saka İnşaat – Çelik Lojistik Depo, Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sistemleri A.Ş., Mitracam Plastik San. Tic. A.Ş., Sönmez Transformatör San. Ve Tic. A.Ş., Cognis Kimya Sanayi A.Ş. Yönetim Binası, Cognis Kimya Sanayi A.Ş. Akıllı Bina.Ertaş İnşaat’ın hayata geçirdiği Gebze Park Panorama Residence projesinin detayları nelerdir?Gebze Park Panorama Residence'ta fiyatlar Haziran 2013 itibariyle 129 bin 900 liradan başlıyor, proje tek blok halinde yükseliyor...


Ertaş Ulusoy İnşaat'ın Gebze'de 4 bin 500 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Projede yer alan konut tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 2 oda 1 salon dubleks ve 3 oda 1 salon dubleks olarak tasarlandı. 


Ertaş İnşaat
Panorama Park Residence


Gebze Park Panorama Residence'ta 180 konut bulunuyor. Projedeki konutlara sahip olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor ya da firma bünyesinde tasarlanan ödeme planından yararlanabiliyor.

Park Panorama Residence kapsamındaki konutların anahtar teslimlerinin Eylül 2014'te gerçekleştirilmesi planlanıyor. Proje tek blok halinde yükseliyor.


Gebze Park Panorama Residence konut fiyatları: 1 oda 1 salon konutlar 129 bin 900 liradan; 2 oda 1 salon konutlar 195 bin liradan; 3 oda 1 salon dubleks konutlar 381 bin 600 liradan başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Yapı Kredi Bankacılık Üssü, Kuveyttürk Bankacılık Üssü ve Akbank Bankacılık Üssü'ne yakın konumda yükselen Gebze Park Panorama Residence 'ta çocuk oyun alanları, fitness salonu, dinlenme ve güneşlenme terasları, açık yüzme havuzu ve sosyal tesisler bulunuyor.


Telefon: 0262 721 34 90

Web Adresi: http://www.parkpanorama.com/Ertaş İnşaat iletişim bilgileri nelerdir? Adres: Merkez Selamiçeşme Mah. Bağdat Cad. Güzel Sk. Bilkan Apt. No: 11 D: 5 34730 Kadıköy/İstanbul 

Telefon: 0216.357 40 27 (pbx) 

Gsm: 0533 479 85 74 

Fax: 0216.355 18 94 


Web Adresi: www.ertasinsaat.com