Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Eryaman Arkadya Göksu Evleri lansmanı yapıldı!

ALPAK MÜHENDİSLİK A.Ş’nin yeni projesi ARKADYA GÖKSU EVLERİ’nin lansmanı geçtiğimiz günlerde Ankaralıların yoğun katılımıyla gerçekleşti..


ALPAK MÜHENDİSLİK A.Ş’nin yeni projesi ARKADYA GÖKSU EVLERİ’nin lansmanı geçtiğimiz günlerde Ankaralıların yoğun katılımıyla gerçekleşti.


Soğuk havaya rağmen yoğun ilgi gösterilen lansmanda Pony At, dev kaydırak ve birbirinden eğlenceli maskotlarla çocukların da keyifli vakit geçirmesini hedefleyen ALPAK MÜHENDİSLİK A.Ş YÖNETİM KURULU BAŞKANI NURETTİN ALPAK, memnuniyetini ve proje ile ilgili detayları şu sözlerle dile getirdi; ‘’Öncelikle Ankaralıların lansmanımıza ve projemize gösterdiği yoğun ilgiye teşekkür ediyorum. 


Eryaman’da inşa ettiğimiz, oturumuna başlanan  10 blok, 650 adet 1+1, 2+1  konut ve 10 dükkandan oluşan sosyal donatılı Armonia Concept Residence’den sonra şimdi de yine Eryaman’da 24 bin 500 m21ik arazi üzerinde 6 blok 258 adet 3+1, 4+1 konut ve 18 dükkandan oluşan açık-kapalı havuzlu-aguaparklı, fitness-sauna ve diğer sosyal donatılarında bulunduğu  ARKADYA GÖKSU EVLERİ projemizle yatırımlarımıza devam ediyoruz. 


Armonia Concept Residence projesini taahhüt ettiğimiz tarihten daha kısa bir zamanda, 20 ay gibi bir sürede teslim ederek projeyi ev sahipleriyle buluşturduk. Eryaman’ın en değerli bölgesi Göksu mahallesinde, Göksu Gölü’ne 300 metre, KC Göksu AVM, Gimsapark AVM’ye yürüme mesafesinde inşaatına start verdiğimiz Arkadya Göksu Evleri’nde de yatırımcılarımıza kısa vadede kazandırmayı hedefliyoruz.


Açık-kapalı havuz, aquapark, Fin hamamı, saunalar ve kapalı otoparklarıyla bölgenin en dolu projesi olduğumuzu iddia ediyoruz. “Kendi Evini Kendin Tasarla” konseptimizle yatırımcımıza kendi zevk ve isteğine göre mutfak dolabı, duvar kağıdı, laminant parke seçme hakkı vererek, hayal ettikleri dairelere sahip olmalarını amaçladık. Ayrıca klimayı da standart hale getirdik.


Projelerimize bankaların da gösterdiği yoğun ilgi ve güveni sayesinde, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Denizbank, projelerimizde garantör banka olarak, projemiz daha toprakta veya yapım aşamasındayken daire bedelinin %75’ine kredi kullandırarak tapularını veriyoruz. Bu güvence sistemi ile projelerimiz inşaat halindeyken satışları bitiriyoruz. Yatırımın inşaat halinde uygun fiyata alınması ile inşaat tamamlandığında müşterilerimiz yüzde 20-30 bandında kar etmiş oluyorlar. Yatırımlarımız Ankaralılar için hızla ve aynı güvenle devam edecektir.’’  


www.arkadyagoksu.com